Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe találkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe találkozni akar velem?

Figyelt kérdés

A párom azzal az ötlettel állt elö, hogy elmehetnénk Prágába a hétvégéte, mert már rég terveztük , és az exbarátnöje, aki ott él egy ideje, felajánlotta, hogy körbevezet minket a városban.

A lányról tudni kell, hogy büszke és gyönyörü, valamint fogalmam sincs, hogy viszonyul hozzám. Részben én is oka voltam a szakításuknak. 3 évig éltek együtt, de rengeteget veszekedtek, nem jöttek ki jól. A párommal mi barátokként kezdtük, aztán belémszeretett, és elhagyta értem a lányt. Neki azóta új barátja van, nemrég babàt terveztek meg esküvöt, tehát úgyfest, jól kijönnek együtt.

Én és a lány (nevezzük N.-nek) teljes ellentétek vagyunk, szebb is nálam.

A párom egy beszélgetésünk alatt azt nyilatkozta, öt sohasem szerette úgy, mint engem, mert bennem van valami szelídség, amit eddig kevés lányban látott.

Mi jelenleg távkapcsolatban vagyunk, nyáron szeretnénk összeköltözni, N. és a barátja egy városban laknak.

A szakítás óta nem találkoztak, félek, ez a találkozás most felébreszti bennük az érzelmeket, mert a 3 év az 3 év, akkor is, ha nem volt mindig minden tökéletes.

Amikor a párom elöállt az ötlettel, pozitívan reagáltam le, hiszen ez még nem ok semmire (bár nyilván a lány fel akarja mérni a helyzetet), és a párom is, mint a férfiak általában, allergiás a féltékeny nökre. Ha hisztitöl tart, és nyugodt reakciót kap, én vagyok elönyben.


2014. márc. 9. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd más felfogással. Versengésre készülsz a párod egy régi exével, akinek már új kapcsolata is van, a tiétek komolyságáról nem is beszélve, pedig lehet, hogy csak szívességet tenne, mint jó ismerős.
2014. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meghívott nem hiszem, hogy kitépné a hajadat, másrészt meg tényleg ne féltèkenykedj. Abban, hogy találkoznak nincs semmi, ha a barátod ilyeneket mondd, akkor szerintem nem fog felébredni a szikra
2014. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen mi a kerdes?

Nem hinnem, h epp most langolna fel ujra a szerelem kozottuk. Ne csak elrejtsd a feltekenysegedet, probalj meg megszabadulni az erzestol. Gondold vegig, ha a volt noje (vagy egyaltalan akarki) el tudja venni, akkor megette a fene. Akkor nem kar erte, hagy vigyek. Tudom, h mondani konnyu, de a feltekenyseg nagyon rossz erzes, teljesen uralma ala tudja hajtani az embert.

2014. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkét félnek stabil párkapcsolata van ne aggódj, valamiért téged választott a párod..a csajnak is van párja, gyereket terveznek..neaggódd túl..az valószínű, hogy nem fog a lány a legjobb barátnőd lenni elvégre te is közrejátszottál a szakításban.
2014. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!