Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt pszichológus? (Sos Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt pszichológus? (Sos Lent)

Figyelt kérdés
szeretnék beszélgetni eggyel
2014. márc. 9. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerelem, szex » Párkapcsolatok kategória


Fétis ez,hogy pszichologussal írnál ?

2014. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önjelölt sok, szakképzett biztos egy sem. Minek beszélne veled ingyen?
2014. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint makó-jeruzsálemtől, olyan messze vagyok attól, de hátha tudok segíteni ha leírod kifejtve a problémádat és egy válaszlevélben tanácsot adhatok.
2014. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a pszichológusok rendelés után gyakorira járnának lazítani. :)
2014. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én tanultam pszichológiát, hátha tudok segíteni, írj! :)
2014. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia hát 1 éve vége barátnömmel másfél évig jártunk és azóta majdnem mindennap iszom cigizem 18 éves vagyok nem birom ezt még mindig szeretem és vissza szeretném kapni mit csináljak?
2014. márc. 9. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress lehetőséget, szokott lenni ingyenes tanácsadás, adott esetben orvos is elküldhet.
2014. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!