Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Ti is így fogadnátok?

Figyelt kérdés
A szüleimnél töltöttem a hétvégét. Mikor tegnap hazajöttem a páromhoz, akkor látom h mintha kevesebb fizetést kapott volna a szüleitől,mint kellett volna.(a szüleinél dolgozik). Kérdezem tőle,hogy 20.000Ft,hol van. Azt mondja,hogy odaadta az anyjának az öltönyébe. 2 hete voltunk bálba,és akkor az anyja azt mondta neki,hogy vesznek rá öltönyt,mert ami van neki az már régi és kicsi is. De erről szó sem volt,hogy nekünk is kell bele adni. És rengetegszer mondtam a páromnak,hogy mi ketten menjünk el és vegyünk neki,de persze akkor mindig az volt a válasz,hogy nem kell az,majd így-úgy. És persze nem a legdrágábbat vettük volna meg,hanem amit a pénztárcánk megenged. Most itt vagyunk h 60.000Ft-ból kell megélnünk egész hónapban,és ebből még a csekk ki sincs fizetve. És mondtam a páromnak,hogy ezt velem is meg kellett volna beszélnie,hogy ad oda pénzt,vagy nem is tudom,h gondolták ők ezt el,ha már egyszer ők maguktól ajánlották fel neki,hogy veszik neki,akkor miért kellett a páromnak beleadni. És én ott sem voltam mikor kiválasztották,mindent nélkülem rendeznek. Nem jó ez a közösködés szerintem,a párom szülei tankolják a kocsinkat,én nem járok vele,leginkább a párom szülei,aztán mondja a párom,hogy a kocsit is ők tankolják,de mikor költöztünk elfelé,ezt is ők ajánlották fel,hogy ők tankolják mert javarészt ők használják. Anyukámat nem köszöntötte fel sem szülinapján,sem névnapján és most nőnapon sem,nem érdemelt meg az én édesanyám annyit,hogy felvegye rá azt a telefont és szóban felköszöntse,nekem ez is nagyon rosszul esik. De ezentúl én is elfelejtek minden ilyet az ő családja felé. Nagyon befolyásolják a páromat,és ő hagyja is. Azt veszem észre rajta,hogy ő nem azon van,hogy nekünk gyarapítson,hanem még most is úgy van vele,hogy mivel együtt gazdálkodnak az apjával még mindig inkább oda gyarapít mint nekünk. Kicsit sem tervezi azt,hogy külön család legyünk,ne csak a neve legyen meg. Tegnap este mondtam neki,hogy már bánom,hogy visszajöttem,azt mondja nekem,hogy ő is bánja. Mondtam neki,hogy akkor hazaköltözöm a szüleimhez,és mondja nekem,hogy mehetsz,nem érdekel. De ezt már rengetegszer megkaptam tőle. A szülei mennek ide-oda nyaralni,megtehetik. Mi soha nem megyünk el sehová. Reggel 5- este 6-7-ig dolgozik 80.000 Ft-ért,azt hiszi ő ezzel annyira meg van fizetve. Nem tudom,milyen életképe lehet a jövőben velem,de szerintem semmi. 25/N
2014. márc. 10. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy kérdés merült fel bennem ha nem haragszol meg...

A TE fizetésed?? Az hol van?

2014. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én 50.000 Ft-ot kapok. Abból 10.000 Ft az útiköltség, többi elmegy cigire mert mindketten dohányzunk.
2014. márc. 10. 07:35
 3/15 anonim ***** válasza:
És amit te keresel? Amúgy meg szerintem ezt meg lehetne vele beszélni. Nem rögtön azt kell mondani hogy "bánom hogy visszajöttem" hanem leülni és megbeszélni vele ezt a problémát.
2014. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

500000?

Nézni kéne egy jobb melót. Nem a másiktól várni, hogy eltartson. Ennek sosincs jó vége. Ennyiből nem lehet megélni.

2014. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A mai világban nem olyan könnyű jól fizető munkát találni. ÉS NEM AZT VÁROM EL,HOGY Ő ELTARTSON ENGEM.Csak ha már együtt élünk,megbeszélhetné velem is az anyagi dolgokat,mielőtt a tudtom nélkül csak úgy odaad 20.000 Ft-ot.
2014. márc. 10. 07:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, havi 40000-et elb_szol cigire, és sajnálsz tőle 20000-et egyszer egy évben (de talán egyszer öt év alatt) rendes ruhára? Szánalmasak vagytok.
2014. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
na ne már, 40e Ft-ot elbagózol aztán itt rinyálsz te szerencsétlen...
2014. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tény, ilyen drága öltönyre nem ilyenkor kellene kiadni..


De...


Ha csak ennyit kerestek, akkor talán nem kellene ennyit elkölteni cigire.

Én is dohányzom, évek óta töltöm a cigit. Normális dohányból (tehát nem csempészcucc), multifilteres hüvelybe, plusz filterrel havi 6.500 Ft-ból kihozom. Ez kettőtöknek 13 ezer... máris megspórolsz 27 ezret...


Úgy látom, ebben a kapcsolatban a pénz a legkisebb probléma... Gyakorlatilag egyikőtök sem tesz azért, hogy jobb legyen a helyzet, sem anyagi szempontból, sem hogy külön családként éljetek.

2014. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:D


a te jövőképed is szép, 40 ezer drogra!

2014. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Értem, hogy nehéz jó munkát találni. Én sem vagyok milliomos, csak én mindig úgy kalkulálok, még kapcsolatban is, hogy a saját megélhetésemet tudjam finanszírozni a saját keresetemből. Évekig dolgoztam 2 munkahelyen egyszerre.

Nem szabad másra apellálni. Én is dohányzok, és igen szeretem a jobb minőséget, de azt is tudom, hogyha hó vége van, akkor lehet, hogy 3 napig kell beosztanom egy dobozzal. Ha meg azt mondja, hogy menj haza a szüleidhez miért nem teszed? Nekem csak egyszer mondaná ezt vaklaki...Abban a pillanatban mennék, minden kérdés nélkül

2014. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!