Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nő között örlődök. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő között örlődök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal 9 éve vagyunk együtt, van egy 3 hónapos kisfiúnk. Tavaly a terhessége alatt 1 hónapra letíltottak minket a házaséletről és akkor én több allalommal is lefeküdtem a munlatársnőmmel a párommal közös ágyunkban amikor ö dolgozott. Azóta a "szeretőm" nem hagy békén, itthon ezért mindig áll a bál. Szeretem a családomat de szerelmes lettem a nyolc évvel idősebb szeretőmbe, aki gyereket szeretne tőlem, viszont kicsit zavar, hogy 36 éves és egy kocsmában pultos. Mit tegyek???
2014. márc. 10. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
De kapós vagy ilyen idóta létedre.
2014. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Most a munkatársnöd a szeretöd?! Vagyis te is kocsmában vagy pultos? Vagy te doktor vagy a kocsmában?


Szerintem nem annak kellene zavarnia, hogy 36 éves és egy kocsmában pultos, hanem annak, h egy g-ci vagy, remélem a párod megtudja, és úgy seggberúg, ahogy azt megérdemled. Ne haragudj, de én is terhes vagyok, de ha a párom a közös ágyunkban kufircolna fére akkor az nem lenne szép elvállás..

2014. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit vársz?? Miért nem foglalkozol a pici fiaddal? Undorító szánalmas féreg vagy!!! Párod helyében már elküldtelek volna a büdös francba..
2014. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Godnolom azért foglalkozik enynit a gyerekkel, mert te nem foglalkozol vele. A tied is, nem? Takarodj mesélni neki, pelenkát cserélni és ne azon járjon az ostoba fejed hoyg kit kéne megkúrni. Őszintén sajnálom a feleségedet.
2014. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szeretődnek gyereket csinálsz, ő is a babával lesz elfoglalva. A csecsemők már csak ilyenek.
2014. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez kamu, ne vegyétek komolyan. Ennyire nem lehet egy férfi aljas (a saját hitvesi ágyukban csalta meg a terhes feleségét, egyetlen hónapot nem bírt ki, és még videók és fotók is vannak róla, ezt nem tudom elhinni, nagyon átlátszó) és egy nő sem lehet annyira buta, hogy ha ez mind még is igaz, akkor még nem akart volna elválni. És persze a hab a tortán, hogy a szerető is gyereket akar tőle.

Én meg most jöttem le a falvédőről.

2014. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ez egy troll
2014. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Tavaly a terhessége alatt 1 hónapra letíltottak minket a házaséletről és akkor én több allalommal is lefeküdtem a munlatársnőmmel a párommal közös ágyunkban amikor ö dolgozott."


1 hónap ilyen nagy kihívás volt? :D

Nagyon jó társ lehet, tényleg ez a kitartok melletted jóban, rosszban, egészségben, betegségben.

És mi volt a terhesség utáni pár hétben? Akkor sem lehet szexelni?

Ja és te mit dolgozol, hogy lenézed a pultos nőt? Te sem lehetsz egy főnyeremény, ha ezt megtetted, amit leírtál :)

2014. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
válaszd a metek könyvet ,kész van a leckéd?
2014. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát pedig ez a valóság...
2014. márc. 10. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!