Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátotok "kiverné" egy pasinak úgy, hogy már együtt vagytok hónapok óta? 18/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kib.aszom, mint szél a klozetajtót
2014. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Belerúgnék. Ez megcsalásnak sem akármilyen.
2014. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum elhagyni.
2014. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Első kérdésem (mint mindig, hogy ne korán itéljek).

pontosan mi történt? és mit mondott miért csinálta?

2014. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtört belőle a látens biszexualitás. Nem gyenge. Nyilván elhagyod....
2014. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak visszahalottam, hogy a "kivert" személy hencegett vele... a barátom meg nem biszexuális de szokott viccelődni és ezt a mostanit elég komolyan vettem és pánikba estem :/ ő még nem tud róla, hogy tudom
2014. márc. 10. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűha!


"csak visszahalottam" = egyáltalán nem biztos, hogy igaz

Nem tud róla = ergo lehet simán röhög egy jót, hogy micsoda marhaság


Te megy egyből szakitani akarsz?

MAjd akkor kérdezz, ha nem "csak visszahalottam", hanem tény, és a barátod is elismerte, átbeszéltétek, és tényekről beszélgetünk.


Ez eddig egy szappanopera valóságtartama.

2014. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsi elég hiszékeny vagyok és inkább magamba elfolytom a hülye légbőlkapott gondolataimat... most kértem ki mások véleményét mert ha rákérdeznék abból nagy balhé lenne azok között akiktől hallottam.. ezt akartam megelőzni
2014. márc. 10. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
B verzió a helyedben en is a kezembe vennem a dolgot ( ha igaz a felvetés ) es megnézném milyen pofat vág hozza a makkarc
2014. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt szerintem még nem kell szakítani...elvégre mindenkinek vannak hormonjai...
2014. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!