Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom keményfejű, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom keményfejű, nagyon kitartó. Viszont ha valami nem úgy alakul ahogy eltervezte, hajlamos megsértődni. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Ma pl találkozni akart de én egészségügyi okok miatt nem(semmi veszélyes, csak meg van az esélye, higy elkapja tőlem). Mondtam, hogy várjon péntekig, addigra én is rendben leszek, de minden áron el akart jönni hozzám. Hosszas vita után feladta és megsértődött...hogy kezeljem az ilyen helyzetet?
2014. márc. 10. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mi van, ha nem szexelni akart, csak meglátogatni? vagy az elképzelhetetlen a mai világban?
2014. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szexről van szó, csak látni akart. Viszont elkaptam valami terjedő seb-féleséget, ami őt is megfertőzheti. Érintés útján terjed, és közvetlen a szám mellett van egy. Már voltam dokinál, kaptam rá krémet, úgyhogy remélhetőleg pár nap múlva elmúlik. Ezt kéne kivárnia.
2014. márc. 10. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

ha komolyan kezelni akarod a kérdést, akkor [link]


de én találkoztam volna vele. majd ő eldönti, hogy vállalja-e a kockázatot.

2014. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem elég az, ha mondjuk nem csókol meg?
2014. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagy János22222 ***** válasza:
Szar alak.
2014. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!