Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit érzek. A barátommal 4 hónapig voltunk együtt. Ezután ő szakított. Facebookon, azt hozzátenném, nagyon gerinctelen dolog volt tőle. Nem volt tökéletes a kapcsolatunk. Ő soha semmit nem adott, nem lepett meg semmivel, nem kaptam tőle semmit se szülinapomra, se karácsonyra, semmire. Nem az, hogy nekem igenis drága aranyláncok kellenek, hanem legalább egy csokit adhatott volna, legalább a gesztus legyen meg. Igazából nem is bíztam benne. De úgy érzem szerettem/szeretem. Vagy inkább az a tudat, hogy van egy pasi aki ott áll mögöttem mindig, van kihez bújnom ha szomorú vagyok, és most egyedül érzem magamat. Ebben a dologban meg az a pláne, hogy a barátom egy másik csajszi miatt hagyott itt. Gondolom azzal a lánnyal le tud feküdni, és enyhíteni tudja a kangörcsét. Mi nem feküdtünk le, (jó, nem azt mondom, hogy más nem volt) épp amiatt, hogy nem bíztam benne, nem hagytam magam.

És úgy néz ki, hogy ezzel a lánnyal az utolsó hetekbe már csalt. Dühös is vagyok a srácra.

Minden nap akaratlanul is megnézem a közösségi oldalukat, a lánynak is és a srácnak is.

Tudom fiatal vagyok, előttem az élet, de mégis, hogyan tudok ezen a dolgon túllépni? Nagyon rosszul érzem most magamat.

16/L


2014. márc. 10. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nos az első és legfontosabb dolog, hogy nem szabad magadban tartani az érzéseid.. pl: ha sírni kell hajrá, ha szétvernéd a berendezést hajrá.. ha üvöltenél hajrá.. ha magadban tartod belülről fog emészteni, le kell vezetni a dolgotmásodik: Beszélni beszélni beszélni.. barátokkal, család, ismerőssel.. biztos vagyok benne, hogy szívesen meghallgatnak és segítenek levenni a terhet a válladrólharmadik: mindentől megszabadulni, ami hozzá köt, vagy elrakni jó mélyre.. (megszakítani vele a kapcsolatot)negyedik: sport,új hobbi segít kikapcsolódni és ezzel is levezeted a feszkót , kiéled a kreativitásod:)
2014. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első a számból vette ki a szavakat. A sport és a barátok a legeslegjobb gyógyír. Segítségükkel hamar felejtesz, megkönnyebbülsz, frissebb leszel, közvetlenebb és tisztább gondolkodású.
2014. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gesztus helyett szándékot akartam írni.
2014. márc. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!