Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy fiúnak húzni az agyát, azaz meddig viseli el egy pasi azt, ha néha szívatja a barátnője? Persze csak tesztelgetésből. Szerintetek? Szakítani fog velem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 10:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
csak nem szereted. akkor meg minek vagy vele?
2014. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Miért ne szeretném???
2014. márc. 11. 10:55
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
nem bántjuk direkt akit szeretünk. képtelenség.
2014. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Én akkor furcsa vagyok. Azokat bántom akiket szeretek!!!!
2014. márc. 11. 11:01
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint mindenki azt bántja, aki szeret, mert azokkal annyira mély a kapcsolata, hogy bántódásról szó essen.


Ellenben te egoista és önző vagy, a saját hiúságod legyezgetése ugyanis sokkal fontosabb annál, mint annak az érzései, akit - elvileg - szeretsz. Tőlünk kérdezgeted, meddig fog tűrni, mert annyira fontos a végzet asszonya imázsod, hogy az őszinte beszélgetés már szinte nem is fér bele.


Egyénfüggő, de ha neki rosszul esik, akkor az irány rossz. Amúgy is azt figyeltem meg az életem során, hogy az ilyen színház általában rosszul sül el, csak idő kérdése, pedig ott egymást szórakoztatták a felek.


Amiért gáznak tartom a viselkedésed az az, hogy itt csakis te szórakozol, ő nem! A kérdésed pedig még mindig nem arról szól, hogy vajon neki ez tényleg fájdalmat okoz e, hanem, hogy meddig mehetsz el úgy, hogy a kecske és káposzta is legyen.

2014. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Pontosan. de hau jól esik!!! érted :))) amúgy meg eddig tűrt, ezután is fog, mert elvileg szeret :P nekem meg jólesik a színészkedés... néha mondja, hogy bántja, de aztán úgyis megbocsájjt!
2014. márc. 11. 11:48
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem gyanítani, hogy kamu a poszt. Legalábbis remélem.
2014. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Már mér lenne kamu.. :) Én egy ilyen csaj vagyok. Zavar?
2014. márc. 11. 12:09
 19/42 anonim válasza:
Személyes tapasztalatból mondhatom, hogy ha mindig azt látja, hogy tárt karokkal várod, kötélen fog rángatni. De mindig azért sok. Próbálj meg néha pozitív visszajelzéseket is adni felé. Szerintem néha jó taktikázni, különben nem fogja érezni, hogy van miért küzdenie, csak ne ess át a ló túloldalára. :)
2014. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
Mármint mindig játszani vele is sok. Utolsó voltam.
2014. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!