Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok belé vagy nem?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal nagyon jól megvagyunk,igazából nagyon sok mindenben hasonlítunk egymásra,nagyon jól el tudok vele beszélgetni bármiről,teljesen meg tudok nyílni előtte.Azt mondta szerelmes belém,és én is mondtam neki mert úgy is éreztem.Igazából egész nap csak ő jár a fejemben, de viszont ha veszekedünk,akkor nagyon csúnyán megmondjuk a másiknak a dolgokat és elég lekezelően beszélünk egymással.

Az a baj hogy minél több ilyen vita van,egyre távolabb érzem magam tőle,ráadásul ilyen vitákban mindig csak neki lehet igaza,teljesen megaláz néha,én meg csak bőgök a végén.Aztán kibékülünk és megint minden jó.

A másik dolog meg hogy nekem volt előtte valakim, róla is azt hittem szerelmes vagyok belé, de az teljesen más érzés volt,konkrétan rajongtam a srácért, mindent elnéztem neki, sose mondtam meg neki a véleményem, mert annyira féltem hogy elveszítem, és nagyon felnéztem rá.

Most akkor melyik a szerelem?


2014. márc. 11. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előző biztos nem volt igazi, csak rajongás, ahogy leírtad. Szerintem akkor jó egy kapcsolat, ha a másikat szembesítjük azokkal a dolgokkal ami nekünk nem tetszik, és közösen megpróbáljuk megoldani a gondot. Magyarul egyenjoguak vagyunk. A mostani.. nem tudom, min kezdtek el veszekedni? Igazából az nem baj, ha néha veszekedtek, de ez attól is függ, hogy milyen gyakran, mennyit, és micsodán.. Ez az én véleményem.
2014. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2014. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában mindenkinek az első kapcsolat hibákkal is rózsaszín aztán lassacskán eltűnik. Most honnan tudjam, hogy szerelmes vagy, vagy sem? Szerintem szereted csak a gondok felmerülésében ellenkeztek, ez meg nem jó. Döntsd el, hogy mit akarsz.
2014. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ő 20,én 19 vagyok

hát általában azon veszekedünk hogy ő folymatosan féltékenykedik,pedig nem adok rá semmi okot,ráadásul arra az előző pasira is, pedig nem tartom vele a kapcsolatot meg semmi, csak nem nézi jó szemmel hogy annyira oda voltam érte, a pasi meg kihasznált

2014. márc. 11. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert jarsz valakivel, ha nem vagy szerelmes? Ez olyan hulyeseg, osszecsapodni valakivel, mint a lovak, es majd lesz belole valami. Ahelyett, hogy olyannal kezdenel kapcsolatot, akibe szereles vagy.
2014. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mióta tart a kapcsolat? Eltudod képzelni vele az életedet?
2014. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy nem vagyok belé szerelmes,nagyon szeretem őt, csak kicsit össze vagyok zavarodva,mert ahogy leírtam előzőleg is azt hittem hogy szerelmes vagyok de már máshogy látom

egyébként 6 hónapja vagyunk együtt

2014. márc. 11. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!