Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység. Hogy álljak le?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon jó kapcsolatban van az exeivel, ami engem eleinte nemigen zavart. Mondta, hogy az egyik lány nála fog lakni egy darabig, pár napig/hétig, én is elmehetek hozzá arra az idöre, legalább megismerkedhetek a lánnyal. Ez abszolút nem zavart, tudom, ki a lány, nem aggódok miatta, tök pozitívan reagáltam le.

Pár nappal késöbb mondta, hogy a kettönknek szervezett hétvégén hárman leszünk, mert jön a másik exe is. Vele azelött szakított, hogy velem összejött. Érte már nem rajongok túlzottan, de belementem, hátha megkedvelem a csajt.

Tegnap közölte, hogy a lány épp most szakított a barátjával, ezért elköltözik, otthagyja a sulit, és átcuccol a barátom legjobb barátjához, mert tetszik neki a srác, és a srácnak is kicsit. A barátom is a srácnál lakik. Tudna máshol is, de gyerek koruk óta jóban vannak, és anyagi okoból mindkettejüknek jobb, ha együtt laknak.

A barátom mondta, hogy eleinte furcsa volt neki, hogy a barátja az exével fog járni, de nem akar beleszólni. Elköltözni viszont nem hajlandó, kibékült a csajjal, és nem zavarja, ha együtt kell lakniuk. Tehát a barátom az exével fog lakni, velem meg távkapcsolatban van.

Eléggé kiakadtam, hogy ö sem örülne, ha hirtelen hozzám költözne az exem. Erre közölte, hogy ha nem fejezem be a beteges féltékenységet, én leszek a következö ex. A lányt nem ö, hanem a másik srác érdekli, ök csak barátok. Attól, hogy lesz egy csomó közös programuk, lefeküdni mèg nem fog vele.

Örül, hogy kibékültek a csajjal, és már nem az a hisztis kis liba, aki volt, hanem egy érett felnött nö, tanulhatnék töle.

Nyárig tuti hogy távkapcsolatban leszünk, utána mehetek hozzá, de akkor négyen fogunk lakni.


Tényleg betegesen féltékeny vagyok, vagy esélyes, hogy gyorsan lecserél az exre?


2014. márc. 11. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy betegesen féltékeny, de megértem miért vagy féltékeny. Én se lennék boldog ilyentől. Próbálj meg bízni a srácban, ha tényleg szeret, nem lesz semmi.
2014. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem nevezném beteges féltékenységnek.Ebben igazad volt,hogy ő sem örülne annak,hogyha a te exed hozzád költözne,sőt szerintem ő jobban kiborult volna,mint te.Próbáld lenyelni ezt a békát, ha szeret nem csal meg.Csak bízz benne.Sok sikert !
2014. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!