Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 hetes terhes vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 hetes terhes vagyok és a párom máshogy viszonyul hozzám mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindketten 22 évesek vagyunk és akartuk a babát ő a legjobban és 7 éve együtt vagyunk, átestünk sok nehézségen és mindig visszataláltunk egymáshoz. Ez viszont most más úgy érzem, 31. terhességi héten azt mondta, hogy meg akar változni dolgozni és tanulni akar hogy el tudja tartani a babát, velem azonban teljesen máshogy viselkedik/ azt mondta hogy most csináljunk úgy mintha nem is lennénk együtt meg ne foglalkozzak vele neki most ez kell mert én hátráltatnám és visszahúznám a döntésében. Elég fura mert éjjel -nappa viberen beszélget titokzatosan vkivel, eljárkál, múltkor váltóruhát is vitt magával azt mondta hogy a barátjával találkoznak 6 órán keresztül távol volt, találtam nála egy mozijegyet amit eltitkolt hogy ott volt. Félek hogy van vagy lesz valakije. Mit tegyek? Hogyan tudnám visszahódítani? Szeret engem azt mondta csak már nem szerelemből hanem mint a gyermeke anyja. de 3 hete még teljesen máshogy gondolta és viszonyult hozzám / segítsetek!!!!

2014. márc. 11. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hazasok vagytok?
2014. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ne de 1 éve megkérte a kezem szóval csak eljegyzett:) és úgy volt hogy 3 év múlva lesz esküvő vagyis márcsak kettő, de most azt mondta hogy nem tudja lehet hogy csak később
2014. márc. 11. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Le kell ulnotok komolyan beszelni.

Most mar van egy gyermeke, aki mindjart megszuletik, vegye komolyan a korulmenyeket.

Most mar egy kicsit keso kikacsingatni, vagy ha nem akar melletted maradni, akkor dontse el es ne a hatad mogott csinalja, de annak viselje a kovetkezmenyeit is (gyerektartas).

Ha melletted marad, akkor viszont semmi hazudozas es kikacsingatas.

2014. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
22 évesek vagytok, és 7 éve együtt vagytok szval akkor 15 évesen jöttetek össze.. mit vársz tőle? konkrétan az egész kamaszkorotokat együtt töltöttétek, nem tudta kiélni magát. nem csajozott, ahogy Te sem (pasiztál).. szerintem hamar rájöttök, hogy ez így nem megy.. a gyereket meg előre sajnálom.. 23/F
2014. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Ne gyere mar azzal az ostoba kielessel. Egy normalis ember a kapcsolataban is ki tud teljesedni, nem kell ahhoz huszonot masik kaland -.-


Ez egy nagyon jo kifogas lett az elmult idokben arra, hogy miert hutlen valaki. Intelligens embernek nincs kielesre szuksege. Egyebkent kieges a helyes szo ra.

2014. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza! A gyermekvállalás fontos döntés, a kérdező írta, hogy már tervezték, nyilván a másik fél normálisan átgondolta, hogy ezzel mit is vállal. Én azt tudom ajánlani, hogy ülj le vele és szemtől szemben mondd el neki, hogy szükséged van a támogatására és válasszon, hogy a ti kis családodtok vagy a munka/viber/randi/mozi vagy bármit is művel. Ez egy olyan pont, amikor igenis kötelessége 100%-ig melletted állni, mivel az a gyermek benned növekszik, akiért él és dolgozik ( a leírásod alapján). El kell mindent mondania őszintén, hogy mi van a fejében..mégis kivel, kikkel járkálgat el, miközben te a gyermekét várod (!!!). Ne hagyd, hogy eltaposson, ennek az időszaknak nem arról kell szólnia, hogy az úraság eljárkálgat nőzni, miközben te a mocskos alsógatyáit mosod. Ugye érted mire gondolok? Most kell lépned, ne várd meg azt, hogy esetleg magához tér.
2014. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!