Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hisznek abban, hogy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hisznek abban, hogy elég jók ahhoz, hogy valaki kapcsolatot akarjon velük, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárkit az ujjam köré csavarok. Szociopata vonás. Imádnak az emberek.
2014. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. én máris dugnálak
2014. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A lány neve: Béke ***** válasza:
Elfogadtam magam. Tisztában vagyok a hibáimmal, azzal, hogy nem mindig vagyok könnyű eset, de próbálok rajta változtatni, és igenis úgy gondolom, szeretni fog valaki önmagamért. Mint ahogy volt már rá példa.
2014. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta így élek és sosem volt ezzel gondom.

Voltak barátnőim, most átmeneti szakaszban vagyok, én is van akinek tetszem van akinek nem.


De meg vagyok magammal elégedve, habár kicsit nagy az egom állítólag, de sebaj.

2014. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. Én is téged.
2014. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. legyek én először a lány?
2014. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a másik oldalról közelítik meg a dolgot.
2014. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Kíváncsi vagyok, miként teljesítenéd azt a feladatot.
2014. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a jó elég relatív. Nincs olyan, hogy valaki nem elég jó egy párkapcsolathoz. Mindig lesz olyan ember akinek épp megfelelő lenne. A gond inkább abból adódik, hogy a kínálat nem találkozik a kereslettel.

2. Önbizalom és magabiztosság. Mindenki jó valamire. Ha másra nem, elrettentő példának de ha még ezt is szereted tudsz röhögni magadon és megpróbálni előnyödre forditani a negatívumokat akkor nyert ügyed van :)

3.Egy kapcsolat nem érdem szerint működik. Imádom az olyanokat akik szerint X.Y nem érdemli meg K.Z-t. Mire föl van joga ezt gondolni??? Nem is ismeri ha mégis akkor is csak felületesen... és 100%, hogy másik oldaláról.

2014. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!