Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl közel engedtem magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl közel engedtem magamhoz egy olyan lányt akit nem lett volna szabad. Mit csináljak? Elmondtam már neki, hogy nem akarok kapcsolatot de ő továbbra is reménykedik.

Figyelt kérdés
Neten ismertük meg egymást de arrafelé laktam amerre ő bár még nem találkoztunk csak telefonon beszéltünk. Eleinte úgy viselkedtem mintha meg akarnám szerezni mert úgy gondoltam, hogy azt akarom de idővel rájöttem, hogy nem tudok még bele menni egy újabb kapcsolatba és ezt el is mondtam neki, megbántódott és pár nappal később azt mondta, hogy nem baj megérti és elfogadja ezt is. Barátnak jó de részegen felhívott és elmondta, hogy szeret és harcolni fog értem. Én nem akarok összejönni vele de csak úgy törölni sem szeretném mert hiányozna. Mit tegyek? 20L, 24F
2013. nov. 4. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Pedig ez így nem lesz jó. Reménykedni fog.
2013. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Részegen az ember sok mindent mond, amit józanul nem mondana. Szerintem korrekten viselkedtél, hogy elmondtad neki a helyzetet. Úgy gondolom ezt elég egyszer megtenni, abból általában mindenki megérti. Lehet, hogy ennek ellenére még tetszel neki, de ezzel egyikőtök sem tud mit kezdeni. Majd elmúlik. A barátság dolgot viszont nem erőltetném, csak nehezíted a dolgát.
2013. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másnap bevallotta, hogy ezt tényleg így gondolja.

Amúgy pár hónapja ismerkedtünk meg és talán 1 hétig csináltam azt az elején.

2013. nov. 4. 15:01
 4/4 anonim válasza:

Tényleg olyan rossz lenne ha hagynád magad? Vagy olyan csúnya az a lány?


Ha nincs ellenedre a társasága és nem visszataszító szexuálisan sem, lehet adnod kéne neki egy esélyt, s kitudja hátha jól működik a kémia köztetek.

2013. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!