Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis, hogyan és meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hogyan és meddig lehet egy házasságot fenntartani, amikor a pár eltávolodott egymástól, kihűltek az érzelmek, ugyanakkor ott egy baba?

Figyelt kérdés
Lehet vajon sokáig érzelmeket hazudni,és úgy tenni,mintha minden rendben lenne?Vajon megérdemli-e,megtalálja-e minden ember azt a bizonyos társat,aki nem csak egy fellángolás erejéig szereti őt,hanem úgy igazán,szívből,minden erényével és hibájával együtt,"örökön örökké"???
2009. dec. 14. 16:00
 1/3 anonim válasza:
én nem hiszek az örök házasságban/szerelemben. szerintem fölösleges megjátszani az érzelmeket, és úgy tenni, mintha minden rendben lenne. egy idő után úgyis belelfáradtok és akkor lesz vége.hány évesek vagytok,és hány éves a gyereketek? ha úgy gondoljátok, hogy tényleg rendbe lehet hozni a házasságot és ti is elég munkát tesztek bele, akkor minden újra rendbe jöhet. de, ha nem akkor felesleges húzni egymás idejét.
2009. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai világban még egy babával is simán új életet kezdesz. Ez szerintem egy ördögi kör: nem szeretitek egymást, veszekedtek, és ez még tovább is folytatódhat. Gondolj bele, milyen lenne egy olyan emberrel együtt leélni az életedet aki iránt semmit nem érzel, mégis felnőnének az unokáitok, vigyorogni kéne minden közös családi fényképen és színlelni azt hogy szeretitek egymást. Megmaradhat a kapcsolat a bébi miatt, de ennyi. A kicsinek sem jó ha látja hogy nem oké valami. Remélem rendbe jön minden.
2009. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még egy éves sem volt a babám, mikor beadtam a válást. A férjem a lelki terror és a verbális agreszió mestere volt.Kell ez egy picinek?Nem sokkal később megismertem a mostani páromat, és nem bánom, hogy nem éltem le az életem egy olyan emberrel, aki sem anyagilag, sem érzelmileg, sem szexuálisan nem tudott semmit sem adni.
2009. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!