Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet az ember hűséges valakihez örökre?

Figyelt kérdés
Oké jön a szöveg hogy állatok vagyunk meg ilyesmi,de szerintem nem lenne lehetetlen feladat csak akarni kéne.

2014. márc. 12. 09:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

a huseg elhatarozas es akaratero kerdese. viszont felmerul az a kerdes is, hogy szukseg van-e arra, hogy egyeb erzelmeinket elnyomjuk emiatt? a szuksegerzetet, az osztonoket, stb?

vagy kijelentjuk, hogy nekem szuksegem van arra, hogy X idonkent masokkal is ilyen-olyan kapcsolatot teremtsek, elfogadom, hogy ez termeszetes es ilyen vagyok.

vagy erot veszek magamon es maradok huseges ahhoz, akit szeretek. mindkettot megertem es el tudom fogadni. csinalja mindenki azt, amire igenye van. ha huseges akar lennei es eldontotte, akkor legyen. ha valtozatossagot akar es elvezetet hajkuraszni, hat legyen. ki vagyok en, hogy barmelyiket is megtiltsam? :)

2014. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

santorini,

az érvelésed elsőosztályú.

2014. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg szeretünk valakit, akkor abba nem szólhatnak bele az ösztönök hogy mást is akarjunk...ha igen, akkor nem szeretünk, ennyi.
2014. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez az egész világ úgy szar ahogy van,jobb is nem kapcsolatban lenni és elzárkózni minden elöl.
2014. márc. 12. 13:18
 15/17 anonim ***** válasza:
mennyire friss a dolog?
2014. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyanezt gondolom. Jobb nem kapcsolatban lenni. Tartom is magam hozzá. Bár mindentől azért nem zárkózom el jó barátságokra, lelki társi beszélgetésekre és szabadidőpartnerségre mindig vevő vagyok csak arra meg a pasik nem mert nincs benne szex. :)

Viszont ha Te, kérdező vagy én találnánk valakit aki igazán érdekel és megfog bennünket lehet, hogy feladnánk érte ezt a nézetet és mégiscsak kockáztatnánk a kedvért nem? :)

2014. márc. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Santorini


Hát én olyan pasi vagyok aki szex náélkül is el lenne egy lánnyal szabadidő partnerkedésben.


Lehet hogy kockáztatnék nem tudom,bár tudom mindenben van kockázat de csak olyan lány lenne jó aki kis kockázattal jár.

2014. márc. 17. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!