Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti rá hajtanátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti rá hajtanátok olyan lányra akinek van barátja? Illetve lányok ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Tehát lányok: ha rátok hajt valaki (nem, nem traktorral) és nektek barátotok van akkor mit csináltok?


Ez a másik szemszögből meg teljesen más mert ugye ha nekem lenne barátnőm és valaki rámászna szerintem én el kezdeném nyomkodni az ÖL gombot


valami vélemény?


:D


2014. márc. 11. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem hajtok rá mert gyökérség lenne.
2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon csúnyán elhajtanám.


L

2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Rá,de nem járnék vele utána,mert engem is megcsalhatna.Szóval az ilyet csak dugni kell,és továbblépni.
2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kedvesek és örülnek


ezt vettem észre

2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fuj!
2014. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
nem tennék ilyet egy lánnyal
2014. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tudnám hogy van neki pasija és úgy ismerném meg és meg is kedvelem mondjuk, és látok rá esélyt is h legyen belőle valami akkor szánok rá egy kis időt.

És ha ő is benne van akkor feleannyira sem szeretheti a párját mint azt mondja.


Hidd el kérdező h mindenki magasról le***szarná h a barátnődre hajt ha úgy van.


ezaz öl gomb pedig nem mindig jó ötlet sokszor lehet h a másik erősebb...


azt mondják csak az a nő foglalt akin fekszenek :)


egyébként meg sokan vannak akik rossz kapcsolatban vannak , és nem mernek kilépni belőle, csak várnak hátha lesz valaki és elmehetnek...mindenki tudja h ilyenek is vannak.


Ding ding!!! le lehet szavazni! :)

2014. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

elküldeném a fenébe, tegye tönkre más kapcsolatát..

L

2014. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
jól kell kinézni akkor nem küldenek el.
2014. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én voltam úgy, hogy 1 hónapja voltam együtt egy pasival, amit én ismerkedési fázisnak neveztem, részéről több, mert szerelmes volt, és 1 hónap után elkezdett udvarolni nekem más, akinek azt mondtam bizonytalanul, hogy lehetséges, nem ígérek semmit. Az 1. mellett döntöttem, adtam magamnak egy esélyt a jóra, mert egész életemben mással törődtem, másnak tettem szívességet, sokszor le is lettem ba.zva, azért mert jót cselekedtem (szerintem ilyen mindenkinek ismerős), és önző módon, úgy gondoltam ennyire önző én is lehetek, hogy ekkor magamra gondoltam, hogy nekem mi a jó. Ezek után a 2. elkezdett hisztizni, hogy ez neki milyen rohadt jól esett. Hát, sajnáltam, de legalább nem kell egy határozatlan és bizonytalan nővel lennie, adtam neki esélyt a boldogságra, mert én neki nem tudtam volna megadni.
2014. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!