Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy mindig barátnőméknél vagyunk?

Figyelt kérdés

Itthon albérlet és csóróság anyámmal. Barátnőméknél kertes ház plusz elég jól élnek, mert van egy vállalkozásuk. Minden szombatot ott vagyok. Nálunk kb 5-6 hetente vagyunk csak. Barátnőm még nem mondta, hogy zavarná de én már kicsit gáznak érzem. Mit javasoltok? Ne zavarjon? Náluk mindig drága kaják vannak, nálunk ezt nem tudom megvalósítani.

Még főiskolás vagyok. 3 hónapja járunk.

20F


2014. márc. 12. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég gáz!
2014. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, hogy neked valamivel rosszabb az anyagi háttered. Több mint valószínű nem azért szeret, mert gazdag vagy éppen szegényebb vagy. :)
2014. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesóm barátja is mindig nálunk van, anyát meg nagyon zavarja. Szoval ha a barátnődet nem is, azért a szüleinek az életében egy zavaró tényező lehetsz, mondjuk ez nem bizos, ez csak az én véleményem.
2014. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a barátnődet erről...nálam is ez volt a helyzet,hozzánk nem nagyon lehetett menni,de a barátom szerencsére megértő volt:)
2014. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!