Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek majd a barátnőméknél?

Figyelt kérdés
Jövő hét végén bemutat a barátnőm a szüleinek és án állatira be vagyok rezelve, mert még soha nem volt barátnőm és még soha nem mutatott be senki otthon. Félek, hogy valamit elbaltázok és végleg leírom magam előtte és a szülei előtt. Nekem nagyon fontos, hogy a szülei elfogadjanak és ne utáljanak. Annyi kérdésem lenne még, hogy vigyek-e ajándékot, ha igen mit? Van anyukája, apukája és két bátyja, mit vigyek nekik?
2010. okt. 16. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a munkád vagy mit tanulsz?
2010. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Informatikusnak tanulok, még nem dolgozom. :)
2010. okt. 16. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig reménykedtem, hogy cukrász vagy, akkor mondtam volna, hogy süss nekik valami finomat. Ez esetben nem kell vinned semmit, ez nem az ajándékozásról szól, bár az én volt párom hozott anyukámnak egy szál virágot apukámnak pedig egy üveg bort, szóval ne nagy ajándékokra gondolj, mert az visszatetsző, egyszerűen csak gesztusértékűre, de ez sem fontos, nem ez a lényeg :) Legyél olyan, amilyen vagy, mi pl. imádunk poénkodni, meg is őrülnénk ha nem röhöghetnénk valamin, így eléggé ciki lett volna ülni merev háttal és nézni egymást. Csak lazán és illedelmesen :) Menni fog ez :):) Hány éves vagy?
2010. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsőre ne vigyél semmit. Mutatkozz be majd. Mosolyogva válaszolj a kérdéseikre majd. Te is érdeklődj h mien a környék szeretnek-e itt lakni. 1 szóval közvetlen legyél

18/F

2010. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok. És (sajnos vagy nem sajnos) nem vagyok valami bőbeszédű. Ha kérdeznek persze tudok válaszolni, de, hogy én kérdezek, az már lehet, hogy nem fog menni. A barátnőm szerint mondjuk jó a humorm, de a szüleivel nyílván nem fogok leállni humorizálni. :) Meg úgy alapvetően én elég komoly vagyok (és szerintem unalmas is). Ezért is parázok, hogy mi lesz, ha nem lesznek velem elégedettek.
2010. okt. 16. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem rossz tulajdonságok, szóval ne parázz be, menni fog ez, alapból értelmesen írsz ide, nem tűnsz egy analfabéta tininek, szóval nyugalom, kedvelni fognak :)
2010. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy kedvelni fognak, nem sueretném e miatt elveszíteni a barátnőmet. :S ha valami apróságot vinnék a szüleinek, az szerintem nem lenne baj, vagy igen? (Anyukának virágcsokor, apukának valami drágább bor, már csak a testvéreinek nem tudom, hogy mit vigyek, nincs valami ötletetek?) Egyébként az édesanyjának kezet csókoljak, vagy az már túl sok lenne?
2010. okt. 16. 23:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mar informatikusnak tanulsz, telepitsd ujra a Windowst a gepukon. Kedves gesztus lenne felejuk.
2010. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erősen sok lenne :D Nagyon túlbonyolítod. Bőven elég egy szál virág, a faternak bor, a két testvérnek meg egy egy tábla csoki, vagy az se, én semmit sem vinnék :)
2010. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amire nagyon ügyelj: ne szarj a szoba közepére!
2010. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!