Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan illik? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom bátyjával és neki a feleségével fogok holnap találkozni. A bátyja kétszer olyan idős, mint én, a felesége picit fiatalabb. Ugye nem parasztság, ha tegezem őket? És hogy illik bemutatkozni? Az a baj, hogy nagyon félős vagyok, az éttermekben sem merek fizetni és félek az ismeretlen emberektől is, mert nem szeretnék beégni előttük.
2014. márc. 12. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy hány éves vagy.
2014. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátodnak kell bemutatnia téged a bátyjának és a feleségének. Ha ők letegeznek, akkor te is nyugodtan tegezheted őket. De szerintem egyébként is.
2014. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bátyja 30, én 15 éves vagyok.
2014. márc. 12. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne tegezd le őket rögtön.

Egyszerű: Nem kell csókolomozni, egyszerűen csak napszaknak megfelelően köszönsz.

Nagy valószínűséggel fel fogják ajánlani a tegezést, de hagyd meg nekik hogy felajánlják, így illedelmes.

2014. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!