Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híresség akadály?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a lány azért kezdtek el ,, nyomulni" rám a suliban, mert híres vagyok, vagy tényleg kedvelnek. Szerintetek belemenyek a kapcsolatba? Szerelmes levelet is kaptam tőle.
2014. márc. 12. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És miért is vagy te híres?
2014. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Celeb vagy? :O
2014. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"híres"?! A nyelvtanversenyen elért kiváló eredményed miatt?
2014. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ő Darth Vader unokatestvérének az unokabátyjának a volt szobatársa.
2014. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mi a tököm értelme van a hírességnek ha nem az,hogy futószalagon jönnek a csajok miatta?

viszont a szerelemes levél az inkább oltás szagú,vagyis poénkodnak veled,te meg eszed.

2014. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem hallottam még rólad:// te kis híres:DDDD
2014. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:) :) nyugi nem vagyok celeb! Nem is akarok lenni! Nagyon rég elkezdtem az éneklést. Kb. 4 éve tanulom a pop zenét egy zene stúdióban. Az utolsó két évben volt jópár kisiebb nagyobb ,, koncertem" amikor nem tudtam bejönni tanításra, mert gyakarolni kellet, akkor másnap csak piszkálni tudtak. Most volt egy nagyobb pop és jezz zene verseny amin 2 helyet értem el, és ez után nagyon érdekesen elkezdett érdeklődni utánam.
2014. márc. 12. 21:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Inkább nem is híres hanem ismert eben a térben. Persze nem azért csinálom, hogy ismerjenek, hanem, mert szeretem, de ők 10 ben ovis szinten viselkednek és b..tatnak.
2014. márc. 12. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor most te b_sztasd őket!

(Höhöhöhöhö......)

2014. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Híres? Mert néhány zenei versenyt megnyertél? Aztak..va akkor én mi vagyok? Főceleb? Mert engem ismer a fél lakótelep kiskomám :DDD Muhahaha Nem vagy Te egy cseppet elszállva magadtól, egó-móka-mikike? :D
2014. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!