Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híresség akadály?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a lány azért kezdtek el ,, nyomulni" rám a suliban, mert híres vagyok, vagy tényleg kedvelnek. Szerintetek belemenyek a kapcsolatba? Szerelmes levelet is kaptam tőle.
2014. márc. 12. 21:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor valószínűleg rosszul fogalmaztam. Arról van szó, hogy nagyon buzgón foglalkozok az énekléssel és nagyon sok időt elvesz. Alig vagyok az osztályommal. Folyamatosan járok tanárhoz aki azt akarja, hogy menyek vele fellépésekre. Csak azt nem tudom, hogy mi a fontosabb, mert ugyan Iimádom a sulit és a barátaimat, de nagyon szeretek fellépni is. Csak a lányt nem értem, hogy, hogy lehet, hogy 2 évig nem nagyon bírtuk egymást és most pár nap alatt már Iitt pattog elöttem. Én nem akarom abba hagyni miatta a zenét, és olyan kapcsolatot se akarok, ami azért van mert kicsit sikeres vaagyok.
2014. márc. 12. 22:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a Lalipopp

Az en nevemet az egész világon ismerik szó szerint

No ez nem nekem hanem egy 007-es ügynöknek köszönhető

2014. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ok
2014. márc. 12. 22:38
 14/15 A kérdező kommentje:
Lalipop 10.-es? XD
2014. márc. 12. 22:47
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyébként a 2 helyezettre senki sem emlékszik, legalábbis sokkal kevesebben, mint az elsőre!

Másrészt nem jezz-nek írják, hanem jazznek, "a" betűvel. Ha már buzgón foglalkozol zenével legalább leírni tudd.

2014. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!