Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm barátnői mind csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm barátnői mind csúnyának, rondának mondanak neki. Közben meg a testbeszédükből, viselkedésükből tudom hogy nagyon bejövök nekik. Miért csinálják ezt? És miért viselkedik emiatt hogy rondának mondanak, furán velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk, 4 éve vagyunk együtt. A barátnőm már egészségesen sem féltékeny, mindig rámmondja hogy én úgy is ronda vagyok, úgyse kellenék senkinek úgyhogy nem félt egyáltalán. Ezt a barátnői miatt hiszi. Ők ugyanis amikor arra terelődik a szó hogy milyen pasi vagyok, mind azt mondták eddig hogy ronda, csúnya, de kedves meg jó fej. Viszont magamat egyáltalán nem tartom rondának és az én környezetem sem. Továbbá a barátnők amikor a közelemben vannak, érzem hogy bejövök nekik. Kb. mindnek. Testbeszédük, viselkedésük velem szemben egyértelműen más mint azzal akit le se ....


Miért lehet ez? Miért mondják ezt rólam ha mégsem igaz? És a barátnőm miért mond ilyeneket és miért hiszi el? Szerinte nagyon jó pasi vagyok, legalábbis amikor összejöttünk akkor azt mondta (ő nagyon jó csaj amúgy) meg most is. Csak már átlendült oda hogy azt képzeli hogy csak ő lát engem vonzónak egyedül a világon és nem érti miért.


A csajok sok helyen (terem, klub, akárhol) flörtölnek velem, így nem hiszem hogy annyira visszataszító lennék. Csak akkor miért mondja ezt az összes barátnő egymástól függetlenül?


A haverjaim szerint azért mondják mert tetszem nekik szerintük is és azt látják hogy a barátnőm nagyon féltékeny lenne amúgy és baj lenne ez miatt közöttük ezért inkább azt mondják hogy ronda pasi vagyok.


Megmondom őszintén azért zavar ez a dolog, mert már kicsit sok amikor pl. együtt vagyunk és jól megnéz egy csaj, akkor a barátnőm azzal szivat 10 percig hogy "biztos még nem látott ilyen fura pasit mint te". Pedig flörtölt a csaj például. Csak a barátnőm már a ló túloldalára esett és úgy csinál mintha nekem hálásnak kéne lennem amiért velem van mert mást úgysem találnék.



Mit gondoltok?



2014. márc. 13. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hehehehe szokásos válasz: képet! :D
2014. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy féltékenyek a b.nődre a barátnői,és azért mondják,hogy csúnya vagy.

Viszont én azt gondolom,hogy a barátnőd nem szeret téged.

Akár csúnya vagy,akár helyes,ilyeneket nem mondhat vki a párjának,hiszen a szerelem arról szól,hogy elfogadod a másikat olyannak,amilyen.

A barátnődnek sokkal fontosabb a b.női véleménye,és ezek szerint mindent meg is tesz azért,hogy megfeleljen nekik,ezért megaláz téged.

Lehet,hogy kívülről jó csaj a barátnőd,de belül üres...

Válassz inkább egy olyan lányt,aki nem ennyire felszínes.

2014. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagy el, milyen barátnő az ilyen?!-.-


Vagy dugd meg valamelyik barátnőjét aztán majd meglátjuk mit fog mondani a kedves barátnőd. :D

2014. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!