Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapnál esélyt rá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapnál esélyt rá, ha megválaszthatnád, hogy melyik országban, szigeten, akárhol élj életed szerelmével, melyik lenne az és miért?

Figyelt kérdés

Ha nincs párod, akkor is érvényes a kérdés. Egyetlen helyet választhatnál egész hátralévő életedre. Melyik lenne és miért?


A kérdés elméleti (tudjuk jól, hogy ilyen nem lesz, hogy egy helyen kellene élned)


2014. márc. 13. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Déli sark

Nem idegesítenének a szomszédok és a falu pletykái sem....

2014. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
London, Svájc - ez a kettő jöhetne szóba
2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes. Alaszkát ketten is említik. Én imádom a telet, mármint a napsütéses hideget. Alaszkában én is élnék egy faházban, jó kis kandallós meleg, rotyogna az étel odabent, és jó meleg lenne. Néznék kifelé az ablakon, ás bármikor, amikor kedvem tartja, hóangyalozhatnék a hóban a szerelmemmel. :D
2014. márc. 13. 21:55
 14/25 anonim ***** válasza:

Budapest XI. kerület. Most Bp. mellett lakok és tök fárasztó bejárni.

Másik országot nem akarok. Itt vannak a barátaim, a családom. Ja és semmi nyelvérzékem, még az angol is nehezen megy.

2014. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem változtatnák semmin.De ha feltétlen újjá kéne születni máshol akkor Dubai hercege lennék :D na meg az éjszaka hercege.
2014. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

1-esnek üzenem, hogy már Skandinávia sem biztonságos mióta oda is bejöttek az iszlám vallású arabok és négerek... Aki nem hiszi olvasson utána mennyi erőszakot követnek el fiatal lányok ellen például Svédországban a bevándorlók.


Én oda mennék,a hol fehérbőrű népesség van, ahol béke van és nem ilyen erősazkos népek élnek. De belegondolva, minden ember gonosz, a legjobb az a hely, ahol nincs is ember csak én és a párom.

2014. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

1. Nem tudott nem eszembe jutni a norvég mészárlás, de egyébként valóban az egyik legjobb hely Skandinávia, és szeretem a hűvös időt, már régóta megszeretnék tanulni finnül. Imádom a szaunát, bármikor el tudnám viselni, mikor kint van -20 fok isteni lehet.

Nekem még Új-Zéland szokott eszembe jutni, ha ilyen kérdést tesznek fel. Az országról jó volna, ha többet olvasgatnék, mert élnek ott is igen csak furcsa népek (kannibalizmus egyik formája), de állítólag elzárkózva az átlagosoktól. Ki tudja, mi igaz és mi nem. De biztonságos, szép és nyugodt helynek van titulálva.

A harmadik opcióm pedig a trió, hogy külön említsem, Észtország, Lettország vagy Litvánia.

2014. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

@17:

[link]

2014. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18. Nem semmi! Köszi, jó kis oldal, most böngészgetem. A Napra nem is gondoltam, és azt hiszem lehet lemondok róla, max. nyaralni elmennék, mert hogy az én hófehér bőröm nem bírná hosszú távon az erős napsütést az hótziher. :)
2014. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Valamelyik horvát szigeten mondjuk Pagon, vagy bárhol a horvát parton. Mert ott nyáron nagy nyüzsi meg élet van télen viszont totál nyugalom, kihaltság és én szeretem ezt a kettősséget, egyik nélkül se bírnék élni. Egy kis kőházban közel a vízhez és valami erdőhöz, nagy kerttel ahol lehet gazdálkodni. Mondjuk a tél meg a hó hiányozna de olyan alternatívát nem ismerek ahol még ezek mellé az is lenne.
2014. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!