Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapnál esélyt rá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapnál esélyt rá, ha megválaszthatnád, hogy melyik országban, szigeten, akárhol élj életed szerelmével, melyik lenne az és miért?

Figyelt kérdés

Ha nincs párod, akkor is érvényes a kérdés. Egyetlen helyet választhatnál egész hátralévő életedre. Melyik lenne és miért?


A kérdés elméleti (tudjuk jól, hogy ilyen nem lesz, hogy egy helyen kellene élned)


2014. márc. 13. 21:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hollandia,azon belül is Amszterdam.

Miért?Mióta ott jártam és beszélgettem ottani hölgyekkel,és láttam milyenek az ottani emberek.Hát komolyan ezt várnám az emberektől,amit ott láttam.A legtöbb kedves,jó kedvű,a hölgyek gyönyörűek és kedvesek,értelmesek.Nem annyira felszíneskednek és MEG akarnak ismerni.

Alapvetően az ottani emberek is segítőkészek,ha megszólítod őket.Ha tehetném,már most elindulnék oda,és vissza se jönnék.

2014. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
1. Izlandon, 2. Skandinávia északi részén egy szinte a világtól elzárt kis faluban, 3. az USA északi államaiban (Montana, Észak-Dakota, Minnesota) valahol egy eldugott kisvárosban, 4. a kanadai fenyvesekben valahol egy eldugott kisvárosban, 5. Key West (Florida), 6. Szibéria északkeleti része felé egy nagyon messze lévő városkában, 7. dán tengerparton. Hirtelen ennyi.
2014. márc. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha munkát is kapnánk mellé....


Svájc vagy Málta


Svájc a mentalitás,més az éleminőség, és az élhetőseg miatt, plusz, hogy mindig semleges


Málta pedig az éghajlata és az egésze miatt, csak ugye nagyon erős a eketetársadalma.. Úgyhogy maradjunk Svájcnál..


Viszont szívesebben maradnék itthon, ha, ha végre normalizálódna a politikai, gazdasági helyzet,

Egy okból, a család, és a nyelv, nagyon szeretem a. magyar nyelvet

2014. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Oroszország a Lada, Soyuz, és a vodka hazája.
2014. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Malajzia.....
2014. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!