Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátom a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátom a hátam mögött beszélt a volt nagy szerelmével. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

most tudtam meg, hogy amikor félévesek lettünk, a volt barátnője-aki nem mellesleg évekig volt nagy szerelme- felkereste..

megkérte, hogy találkozzanak

1 hónapon át e-maileztek..a barátom nem akart vele találkozni, bár hezitált rajta( utóbbit nekem nem vallotta be)


a lényeg, hogy erről én mit sem tudtam...úgy érzem mintha gyomorszájon rúgtak volna, olyan mintha elárult volna..és hazudott azzal, hogy nem mondta el ezt nekem..nem volt hozzám őszinte

hogy tudnék benne megbízni ezekután?

én tudom, hogy egy sokáig tartó szerelmet, nem lehet csak úgy kitörölni..és nem szabhatom meg kivel s mit beszél..


azt állítja azért nem mondta el, mert nem akart fájdalmat okozni..

azzol, hogy hónapokkal később tudom meg..mástól..még ront a helyzeten


egyszerűen nem tudom mit csináljak..

tényleg ilyen egyszerű lenne? és el kéne neki néznem..így leírva nem olyan borzalmas..de nekem valahogy mégis nagyon fáj


azt persze elfelejtettem hozzátenni, hogy ez a lány kapcsolatban van..már másfél éve ..


és hogy a barátom engem szeret


bocsi, ha összefüggéstelenül írtam a dolgokat..és értelmetlen itt-ott..de egyszerűen senkivel nem tudok erről erről beszélni..nem akarok..


nem tudom mit tegyek..abizalom ami felépült..egy perc alatt leomlott..


2013. ápr. 15. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Történt közöttük valami komolyabb is?
2013. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk épp ezért mentünk szét. Miután megbeszéltük hogy ne keresse, azután is kereste. Bár akkor is furcs volt.
2013. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem..

nem találkoztak..

nem csalt meg


tudom, hogy nem szabadna ennyire felfujnom ezt az egészet..de ennél ez bonyolultabb

2013. ápr. 15. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tartalak emiatt rossz, féltékenykedő embernek, de mi akaszt ki a legjobban a dologban? Érted, nem csalt meg vele (ha minden igaz), csak találkoztak, de te mégis haragszol rájuk.
2013. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja bocs, szóval nem is találkoztak.


Azt nem értem, hogy miért titkolta el? Megszabtad a barátodnak, hogy beszélhet-e vele?

2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem...egyszerűen csak tabu téma volt..

dehogy szabom meg! nem az a fajta vagyok..

2013. ápr. 15. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval kimondatlan "szabály" volt az, hogy nem beszéltek az exéről, viszont nem is tiltottad meg? Ennek ismeretében megkérdezted a barátodat, hogy mégis miért titkolta el?
2013. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

figyelj.. szerintem túlspilázod. NEM kell féltékenykedni, hiszen komolyabb okot nem adott rá. egy találkozóban nincsen semmi sem, főleg, ha barátként váltak el :) Te mondtad, nem szabhatod meg, és tudod, hogy komoly kapcsin nem lehet túltenni gyorsan magad. Akkor? :) NEm szereti, de vannak közös emlékeik. Amikor kapcsolatba kerülsz valakivel, ezt el kell fogadnod, és tudomásul kell venned, hogy ő előtted mással is volt. ÉS ez fordítva is igaz. Ettől még bízhatsz benne, nem azért nem mondta el, mert nem akarta. Ténylegesen a férfiak úgy kezelik a dolgokat, hogy JOBB nem elmondani, mert nem akarnak csalódást. Képzeld csak el; nekem a volt barátnőm azt írta e-mailben, hogy milyen jó voltam az ágyban... Míg a barátnőm ezt végig olvasta. 2X sem mondom: már nem szerettem azt a lányt, csak a barátnőmet, az akkorit. És az égegyadta világon nem tudtam neki bebizonyítani, csakmert elkönyvelt egy ilyent magában. Holott én ebbe az egészbe csak belecsöppentem. Tehát továbbra is azt mondom: Ne állítsd ilyenekkel falhoz, összejöttetek, tiszta lappal indul mindkettőtök! :) Carpe diem; Élj a mának. Különbenis.. nincs jelened múlt nélkül, de nagy hibát követ el, aki a múltban mereng. :) ÁHH. és még egy tanács: Későbbiekben, mikor úgy valamin jól összevesztek... ezeket biztos, hogy a fejéhez fogod vágni. Most óvva intelek ettől: NE tedd. Mert egy kapcsolatban egy atombombánál 10000x rosszabb és durvább hatású az, amikor valakinek a múltját emlegetik.

Ha hasznos volt az infó, küldj FeedBacket! (visszajelzést)

remélem tudtam segíteni! --Chocky--

2013. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen..

azt mondta azért, mert tudta, hogy nekem ez nagyon fájna..

2013. ápr. 15. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted akkor mi lett volna a helyes? Hiszen tabutéma volt köztetek az ex, tehát tényleg nem örültél volna annak, hogy ők e-maileznek egymással. Ellenben a barátod a te érdekedben elhallgatta előled és most haragszol rá.
2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!