Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hol kezdjem. Egyedül vagyok. Mióta az eszemet tudom, ez az érzés kísért végig. Vannak szüleim, nagyszüleim, néhány barátom is, mégis úgy érzem, hogy nem tartozom sehova. Volt egy 6 éves kapcsolatom, ebből több mint egy évet együtt is éltünk. Vele sem éreztem azt, hogy igazán összetartoznánk. Elfogadtam, hogy így van és bár láttam, hogy mások nem így élnek, nem törődtem ezzel mindaddig, amíg meg nem ismertem egy lányt. Számomra különleges, életemben először éreztem, hogy "otthonra leltem", tartoztam hozzá. Pár hónapig tartott ez a kapcsolat, de ő továbblépet, nem akart leköteleződni. Akik ismernek azok szerint csak kihasznált és a tények is ezt mutatják, én mégsem tudom okolni semmiért. Képtelen vagyok továbblépni, ennek már lassan egy éve, nem találom a helyem és nagyon hiányzik. Az emberek azt vágják a fejemhez, hogy nem is akarom elfelejteni őt. Sajnos igazuk van, végre találtam valakit, aki mellett önmagam lehetnék, akivel boldog lehetnék és neki nem kellek, bármit teszek. Mindent eldobtam érte, hogy vele lehessek, tényleg senkim nem maradt és félek. Ezzel az érzéssel fekszem és ezzel is kelek. Félek, mert tudom, hogy bármit teszek, nincs értelme, nincs miért, kiért... Egyedül élek, dolgozom, állítólag önmagam árnyéka lettem, rosszul végzem a munkámat, a magánéletemben hibát, hibára halmozok. Elkövettem egy-két elég súlyos hibát is. Nem tudom, mi tévő legyek? Szeretném Őt visszakapni, bármit megtennék... még imádkozni is szoktam.
2014. márc. 14. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell neked a recept: Kapsz 2 pofont, és felkelsz a földről. Nem szabad siránkozni ugyanaz után sokáig.

A senkihez sem tartozás nekem is megvan, de a siránkozás nincs.

2014. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr. Truth ***** válasza:

"Senki nem tud akkorát ütni, mint az élet. Ha lefekszel véged van..."

Szóval szedd össze magad és lépj előre te csődtömeg... Az úr is csak akkor segit fentröl ha látja azt hogy van benned akarat.

2014. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy dokival beszélned erről...szerintem tudna segíteni.

Olyan állapotban ragadtál, amiben jól érezted magad, de a körülmények közben megváltoztak ....nem vagy hajlandó ezt elfogadni, és lázadsz és ellenkezel a környezeted ellen. Sürgősen felejtsd el azt a leányzót és próbáld meg felvenni a kapcsolatot a régi barátaiddal akik ismernek Téged és segítenek visszatérni a jelenbe. Az önbizalmad és az önbecsülésed a béka feneke alatt van, ezt vissza kell szerezned.

Valami olyan dolgot javasolnék, ami kimozdít a napi rutinodból és elvonja a figyelmedet a kialakult helyzetről. Mit szólnál ahhoz, ha lemennél egy edzőterembe, vagy valamilyen küzdősporthoz? Ha ez nem a Te stílusod akkor esetleg valamilyen Társastáncra gondoltál? Ha nem vagy botlábú akkor sokat használna az önbizalmadnak és segít ismerkedni is!!!

2014. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Edzegetek otthon, sokat vagyok úton, egyébként. Elég pörgősek a hétköznapjaim, de hazaérni esténként elég tré.


Köszi utolsó, ahogy leírtad, nagyjából az történt. Elment mellettem a világ, egy kicsit.

2014. márc. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!