Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megmagyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megmagyarázni barátnőmnek, hogy külföldön sokkal szebb életünk lehetne?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak most megyünk egyetemre, ő szegedre, én pestre.. de ő itt akar maradni... mert itt a családja és egyéb barátok...
2014. márc. 14. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne most magyarázkodj! Lesz rá 3 éved, és addig ő is látni fog ezt azt... nem mindenkinek a jobb élet ez első. Van akinek a család! Ezt el kell fogadnod, ha úgy adódik
2014. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod elmagyarázni mert te nem érted meg hogy valakit nem a pénz motivál.
2014. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, 90 %, hogy nem mellette fogsz megöregedni. Az egyetem miatt két külön városban fogtok élni, és a kapcsolatok ezt ebben a korban nem bírják ki. Majd lesz olyan nő, aki nem ennyire röghöz kötött, akinek fontos a jó élet, amit Mo-n, Orbanisztánban nem lehet megvalósítani.
2014. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 éves korunk óta együtt vagyunk, tehát szerintem van esély a mellette való öregedéshez.. végül is.. nem olyan mint a többi lány, szerencsére.. csak valahogy meg kéne magyaráznom neki és akkor elvileg "átgondolja"... a legviccesebb az, hogy a bátyja amerikában lakik és folyamatosan tartja a kapcsolatot szüleivel... igaz, hogy skypeon.. de akkor is tartja..
2014. márc. 14. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
3-4-5 év?? Kit érdekel? Ez semmire nem garancia :P Am szerintem ne erőltesd. Legalább is most ne... néha beszélj róla, és kész. Minek három évre előre lefixálni? Szerintem nem érdemes.
2014. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj ki most. Ne a Magyar adófizetők pénzén tanulj. Kinnt dolgozol, kint is tanulj.
2014. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Had döntsem már el, hogy mit csinálok :D és egy 53%os nekem ne ugasson :D alföldi
2014. márc. 15. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
a falusi parasztnál rosszabb a városi paraszt.... Big pesti arc....
2014. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok drága szívem :)
2014. márc. 15. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
de a stílus megvan hozzá. Mondjuk biztos nem véletlenūl mész oda...
2014. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!