Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja vagyok együtt a párommal, de valahogy nem kívánom a szexet vele, pedig ő megőrül értem. Miért lehet ez? érdemes 'erőltetni'?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem fogtok sok időt együtt tölteni, akkor nem lesz nagyon hosszú ez a kapcsolat. Muszály több időt együtt lennetek, ha meg akarjátok menteni ezt a kapcsolatot. Az ilyen Skype meg Facebook nem a szerelmi kapcsolattartás helye. Ahhoz, hogy tűz legyen a kapcsolatban, akkor technika nélkül kell együtt lennetek.
2014. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy testestül lelkestül vágysz-e a srácra, vagy csak értékeled azt, hogy rendes, beléd van esve, érted mindent megtenne. Ha csak az utóbbi, akkor szerintem 23 éves egyetemista lányként még nem kényszerülsz kompromisszumra, lépj tovább.


Ha kapott tőled szexet, akkor nem vesztegette rád feleslegesen a srác sem az idejét, ha tovább akarsz lépni nincs miért szabadkoznod. Ha esetleg nem, akkor meg nem lenne szép dolog tovább húzni az agyát.

2014. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!