Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik kapcsolatban élnek, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban élnek, azok természetesnek veszik, hogy van párjuk?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint férfi, én elvárom, hogy a barátnőmön legyen egy-pár lyuk... :D
2014. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem. Egy kapcsolatért folyamatosan tenni kell és ápolni. 31F
2014. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha természetesnek venném, akkor egy idő után tönkremenne.


Nőként nekem fontos, hogy a férjem megkívánjon, ezért igyekszem ápolt és kívánatos lenni.

Finom vacsorával várom, és csendben hagyom focit nézni este :)

Sokszor elmondjuk egymásnak, hogy szeretjük egymást, és az intimitásra mindig van időnk.

Mindenki számára egyértelművé tettük, hogy mi ketten összetartozunk, harmadik fél ide nem fér be.

Ő rendszeresen virággal lep meg, vagy a kedvenc kakaómmal.

Valamelyik nap elpanaszoltam neki, hogy nem kaptam körkefét, és megjegyezte!! Két nappal később mégiscsak vettem egy boltban, és mutattam neki, amikor hazajött; elmondta, hogy ő is nézett de nem talált jó minőségűt.


Tenni kell egymásért, és a kapcsolatért, különben elmúlik a szerelem, elmúlik a vágy egymás iránt.


De a világban szétnézve, sok GYK-s topicot olvasva ezeket a tinik és a fiatal huszonévesek még nem értik meg, csak később....

2014. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!