Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkant egy régi nagy szerelmem. Mit tegyek? Jelenleg kapcsolatban vagyok 2 éve.

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted? :O
2014. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit felkavar érzelmileg... Na jó nem kicsit... Sose voltam hűtlen és most sem leszek. De furcsa... :/
2014. márc. 12. 18:03
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
Ha fel tud kavarni akkor még mindig szereted.
2014. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy felkavart. Nyilván komolyabb érzelmeket tápláltál iránta, és még nem heverted ki annak ellenére, hogy már jó ideje kapcsolatban élsz. A kérdés csak az, hogy akarsz-e tőle valamit? Megéri-e kockáztatni, feladni a mostani kapcsolatodat érte?


Együtt voltatok, vagy csak plátói szerelem volt? Ha együtt voltatok, miért mentetek szét és ha nem voltatok együtt, akkor miért nem? Mielőtt bármit is csinálsz, ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak és mérlegelj. Ezt a helyzetet sajnos magadban kell tudni elrendezni, nem irigyellek. :(


Ha eszedbe jut a volt szerelmed, gondolj arra, hogy mennyivel jobban jártál a mostani tartós, boldog kapcsolatoddal, és ne is gondolj arra, hogy esetleg mi lett volna, ha. Ha elkezdesz spekulálni a saját helyzetedet nehezíted csak meg.

2014. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen együtt voltunk bár nem úgy ahogy szerettem volna... Ő az ország másik végére került de rendszeresen haza járt hozzám és ezért is lett vége mert nem tudtuk megoldani az össze költözést... És igen a jelenlegiben is boldog vagyok :) bár hiányzik az a kis plusz amit valószinű azért érzek az előzőért mert soha nem lehetett ugy az enyém ahogy szerettem volna... Probálok nem gondolni rá.. De tényleg nehéz...
2014. márc. 13. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!