Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy kapcsolatban csak annak a hibáit keresik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A szar kapcsolatokban.
2014. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pont fordítva van, a szar kapcsolatokban keresik a pozitívumot, mert nem akarják elhagyni a párjukat, a jó kapcsolatokban meg a hibákat, mert nem akarják elhinni, hogy lehet jó is.
2014. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt szokt mondani: mindig csak a hibákat emlegetem. Erdekes ez, mert akkor mondhatom neki, hogy azt nem hallod meg amikor dicserlek? Ami nagyon rosszul esett,felszoktam hozni amíg vissza nem tudom neki adni amit én kaptam tőle. Mert az nem fer dolog, ha ő megtette én megbocsájtok, elnézem és onnantól én nem thetem meg ugyanazt mert már tovább léptünk! Hát ez nem így működik. Amúgy én egészen az elsső nagy hibájaig amit hónapokon keresztül követett ellenem el én meg türelmesen vártam, hát ne haragudjon nem kellett vllna hibázni olyanokat! A baj ott kezdődött hogy nem is kert bocsánatot hanem még én voltam kb a szar hogy felszolaltam ha nem tetszett. Alapbl jól megvagyunk szeretjük egymást, de voltak tettei amik nem ezt tükrözték és a nők mindent elraktároznak, minden élményt. Nekem vannak nagy tüskéim. Nagyon nagyok amiken nem tudok tul lépni.

Ennyi. Nem csak a rosszat látom, de valahogy néha akad valami ami bearnyekolja a boldogságot.

2014. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!