Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy kevésbé hiányozzon? Hogyan gondolkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nagyon jól megvagyunk már több mint 4 hónapja. Ő az első barátom. Viszont csak hetente egyszer látjuk egymást pár órát, ezért a legtöbbször skypeon beszélgetünk (vagy írunk). Minden nap, általában folyamatosan, suli után, és félek hogy egy kicsit rosszul érezheti magát, meg félek hogy úgy érezné "állandóan a nyakán lógok", mert én szeretnék vele sokat beszélgetni, és amikor már kb 20 perce nem válaszol akkor elég kellemetlen érzés fog el, persze ezt nem mondtam neki. DE utána megint elkezdünk beszélgetni. Amellett hogy beszélgetünk,néha közben csinálunk mást is, szóval nem csak egymással foglalkozunk, de java részben mégis. (mással is beszélgetünk stb.) A lényeg hogy szeretnék vele folyton beszélgetni, de tudom, hogy ez nem mindig lehetséges. Hogy fogadhatnám el? A szüleim kb a komunikáció hiánya miatt mentek szét, talán ezért is lehet rossz érzésem ha nem beszélgetünk.. DE már annyira hogy néha azon gondolkodok, hogy lehet sok vagyok már egy kicsit a folyamatos szeretet-kinyilvánításommal (emellett persze beszélgetünk rendesen is, csak néha nem bírom ki hogy ne mondjam neki el, hogy mennyire szeretem.)

2014. márc. 14. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak több ilyen kommunikatív lány lenne manapság. Nagyszerű, hogy felismerted a kommunikáció fontosságát. Ezen áll vagy bukik minden. Amikor találkoztok, csináljatok minél több, színesebb programot, menjetek el több helyszínre, hogyha amikor épp egyedül jársz arra, akkor ne a hiánya fogjon el, hanem az emlékek, élmények, amiket ott éltetek meg együtt. Ez mintegy töltő funkciót szolgáltathat a lelkednek mindaddig, amíg újra nem találkoztok. Vagy nyugodtan megemlítheted neki, hogy amikor beszéltek skypeon, te csak rá figyelsz és egy mosolyt is ejthetsz. Lehet, hogy leesik neki, hogy akkor csak veled beszélgessen (hiszen bárki másra van ideje bármikor).

Engem pl nem zavarna, ha folyamatosan mondanád, hogy szeretsz, de csak akkor nem zavarna, ha a tetteidből is ez sugárzik.

2014. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de van hogy több ideig nem beszélgetünk, van hogy egy óráig nem válaszol.. Kérdezgeti meg nem akarom hogy mit csinál, mert nem akarok egy hárpia lenni aki minden egyes lépését követi.
2014. márc. 14. 23:50
 3/9 A kérdező kommentje:

próbálom a lehető legjobban kimutatni, mennyire szeretem. múltkor egy héten keresztűl dolgoztam egy rajzon, amit a névnapjára adtam pl. Azt mondta nagyon tetszik neki :)

egyébként mindketten 15 évesek vagyunk.

2014. márc. 14. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyi, egy dolog, hogy a gépen fut a program, én is sokszor felállok a géptől, hiába megy rajta ez meg az. Csinálja a dolgait. :D Ne vedd zokon. Mondd el neki szépen, hogy nagyon-nagyon örülnél, ha kicsit többet tudnátok egyhuzamban beszélgetni, nem szakaszosan. De semmi mást ne kérj, mondj neki. Nehogy rátelepedj :)
2014. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

mindig annyi szeretetet adj amennyit visszatud adni a másik különben megfojtod az illetőt, de ez baromi bonyolult, szal vedd semmisnek a fenti rizsát.



ez a szerelem amit érzel.

tök mind1 hogyan gondolkozol, milyen trükköt csinálsz, hiányozni fog a párod.


a kommunikáció hiánya pedig MÁR most felfedezhető kettőtök között.

nem elég "beszélgetni"..

a rizsa, a mellébeszélés, a semmiről beszélgetés is beszélgetés....ja.., de semmire sem mentek vele.

ha tényleg kommunikálnál a pároddal tudod mi lenne?


íme:

- a párod tudna arról, hogy téged mennyire zavar ha nem ír vissza X ideig

- a párod tudna arról, hogy attól félsz, hogy megfojtod a ragaszkodásoddal.

- tudna arról, hogy megpusztulsz a hiányában és örülnél neki ha heti 1 nél többször oldanátok meg a talit bármilyen formában ha ez lehetséges. a mai világban pedig hacsak nem az ország két szélén vagytok, minden megoldható csak akarni kell.


ez a beszélgetés és a "beszélgetés" között a különbség.

az, hogy manyi néni egyes adott töriből meg, hogy anyu megint sós csipszet vett paprikás helyett, az nem kommunikáció

2014. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy. mettől számít tényleg rátelepedésnek? Mert interneten keresztűl elég nehéz meghatározni, hisz a fele napját a suliban tölti,nem velem, a másikat meg beszélgetjük... Érdekes hogy ez a félelmem, mégsem tudom pontosan hol kezdődik.. talán mert én bármit amit teszek, jó szándékból tenném, de lehet hogy ez nem menne át, ha már sok lenne.
2014. márc. 15. 00:03
 7/9 Moszuke ***** válasza:

sztem minden nap órákat beszélgetni az már rátelepedés,

de ez az én egyéni véleményem valamint egy friss párkapcsolatban ez normális ha nonstop egymáson lógnátok.

2014. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

- a párod tudna arról, hogy téged mennyire zavar ha nem ír vissza X ideig <- nem tud, mert nem fogok neki pattogni hogy írjon már, szerintem az szánalmas.

- a párod tudna arról, hogy attól félsz, hogy megfojtod a ragaszkodásoddal. <- erröl tud, meg is beszéltük hogy szól, ha így lenne, még is attól félek, esetleg nem akar megbántani ezért nem mondja.

- tudna arról, hogy megpusztulsz a hiányában és örülnél neki ha heti 1 nél többször oldanátok meg a talit bármilyen formában ha ez lehetséges. a mai világban pedig hacsak nem az ország két szélén vagytok, minden megoldható csak akarni kell. <- tud róla, és mindketten nagyon hiányzunk egymásnak, csak sajnos külön városban élünk, az oda út pedig legalább 1.5 óra, ezért csak hétvégén tudjuk megoldani a talit, mert hétköznap tanulnom is kell még délután, mert elég nehéz gimibe járok.

2014. márc. 15. 00:09
 9/9 Moszuke ***** válasza:

szerintem az a szánalmas ha magadban aggodalmaskodsz ahelyett, hogy kinyitnád a szád, de majd meglátod idővel, hogy a tisztelet akkor múlik-e el ha nyelsz és jókislány leszel vagy esetleg akkor ha "szánalmas" vagy és kinyitod a szád. :)

én a saját bőrömön tapasztaltam, hogy (nyilván nem pattogva kell előadni) ha nyelsz annak nincs jó vége.


másfél óra pedig kérlek tudod mi? a 18.kerületből eljutni a 17.be bkv-val

ez nem kifogás

össze lehet futni akkor a két város között a pusztán és puszilkodni fél órát aztán go haza..

és heti 1x kibírod ha nem tanulsz szerintem:)

na de mind1. én vagyok a hülye

2014. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!