Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha dobjátok a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha dobjátok a barátnőtöket azért mert úgy érzitek hogy érzelmileg rendet kell raknotok magatokban, akkor mit tehet a lány hogy újra kelljen a srácnak? Mit tehet a lány hogy hiányozzon a srácnak?

Figyelt kérdés
Semmi rosszra ne gondoljatok, csak most ebben a helyzetben vagyok, és tudom hogy szeret.. de nem értem mi van vele.
2014. febr. 7. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeret, csak szeretnéd azt hinni. Az igazi szerelem sokféle válságba kerülhet, de érzelmibe soha.
2014. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor nem dobott volna. Ennyire egyszerű.

Ha az "érzelmi rendbetétel" abból állt, hogy dobott, akkor nyilván azért tette, mert nem szeret.

Egy pasinak a legjobb érzelmi rendbetétel a szerelem. Szóval ez nagyon olcsó kifogás volt, és csak azt tudom mondani, hogy jobbat érdemelsz!

2014. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy bulin megcsókolta egy lány és ő visszacsókolt. Elviekben ebből indult ki ez az érzelmi hullámvasút nála..

Most nem tudja mit akar.. :(

2014. febr. 7. 09:45
 4/5 vakarcs2.0 válasza:
Én is jártam hasonló cipőben! Sok fontos dolgot nem említettél! Mikor történt a szakítás? Azóta tartja veled a kapcsolatot? Úgy értem, ő keres magától, vagy te kesered őt? Rendszeresen tartjátok a kapcsolatot? Nem tartom normális dolognak, hogy ha valaki szeret valakit, és elmegy bulizni, odamegy hozzá egy random lány és csak elkezdenek csókolózni? Ha szerelmes lenne beléd, nem lenne olyan lány, aki megingatja! És hogy ez zavarta meg az ő érzelmeit? Térde n csúszva kellett volna a bocsánatodért esedeznie, nem pedig még ő szakít! Sajnos tapasztalat beszél belőlem!
2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írok neked privátban :)
2014. febr. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!