Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 év után véget ért a kapcsolatunk (kb. 1,5 hónapja).Nagyon sok probléma volt, minden téren. Én vetettem véget ennek az egész ördögi körnek ami volt közöttünk már. Úgy léptem ki, hogy nálam már elmúlt a szerelem. Nagyon sajnáltam mert tudom, hogy szeretett viszont mindig megkaptam, hogy Ő nem tud megváltozni.még akkor sem ha én egy isten lennék. Ebben a 1,5 hónapban folyamatosan keresett, ha beszéltünk összevesztünk. De mindig az volt, hogy találkozzunk, hiányzok neki stb stb.. Én közben megismerkedtem valakivel akivel most nagyon boldog vagyok, ezt tegnap elmondtam az exemnek és furcsán jól reagált rá. Talán sikerült tul lépnie? Éreztem, hogy kicsit ittas volt. Talán ezért? Ismerem Őt és tudom, hogy ezt nem így fogadta volna. Remélem nem csinál semmi hülyeséget. Olyanokat mondott, hogy lehet skizofrén stb.. Csak azt nem értem ha 3 napja még szeretett és hiányoztam neki akkor most ez hogy-hogy nem zavarja?!..
2014. márc. 15. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Te élvezed hogy neki ez fájt?
2014. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, egy kis öngyilkossági dologgal megspékelve (ami persze csak a megfélemlítésem érdekében történt), és természetesen arra ment ki, hogy megsajnáljam, mert játszotta nekem a mártírt össze-vissza. Én nem foglalkoztam vele.
2014. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem zavarja mert 100%, hogy még nem fogta fel teljesen.
2014. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te nem is vagy semmilyen "helyzetben". ha a pasid ír ide, lehet, hogy neki majd válaszolok. tudod, lehet, hogy neki tényleg baja van.
2014. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem élvezem, hogy fájt neki. Sőt örülnék ha nem fájna, csak ismerem és nagyon furcsa volt, hogy nem érdekli. Aggódom kicsit.
2014. márc. 15. 13:05
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Ha olyan boldog vagy most, akkor ne érdekeljen, hogy ő hogyan fogadta, bár kicsit úgy jön ki mintha ha azt szeretnéd érezze magát szarul. Foglalkozz a magad dolgával, ő pedig majd fog a sajátjával, lehet, hogy túl van rajtad, lehet nem sokára neki is lesz más vagy már lehet alakul is neki valami azért nyugodt.
2014. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!