Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van 1 lány akivel 1 suliba járunk én helyi vagyok (Budapest) a lány pedig vagy 30km ről jár be iskolába de a buszmegálló messze van (mivel nagy városban van és sokat kellene sétálnia) ezért néha elviszem kocsival a megállótól az iskolába..


fb-n csak akkor ír ha menni kell érte magától vagy más miatt sosem.. ha köszönök neki suliba vissza köszön de ha én nem köszönnék ő nem köszönne.. de suliba mégis néha szokott nézni... Nem régóta ismerjük egymást vagyis talán nem is nagyon csak így látásból .. ( a kocsiba 3-4 en vagyunk ismerősökkel) Szerintetek elhívjam valahova ahol csak ketten vagyunk? És akkor kiderül hogy mi a szándéka ? vagy hogy tudhatnám meg hogy csak kihasznál e ? 19f vagyok és 17l



2014. márc. 15. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznál
2014. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznál, de egy próbát megér, gond nem lehet belőle.
2014. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
Simán kihasznál...
2014. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kihasznál.
2014. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyébként majdnem biztos vagyok én is benne hogy kihasznál de mégis bennem van hogy hátha mégse és lehetne valami..de majd kiderül..


köszi a válaszokat :))

2014. márc. 16. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:

kihasznal

en ha ilyen szituban lennek mint o, ok ha nem is jossz be nekem az a minimum, hogy meghalalom a kedvesseged, hogy hordozol az autoddal ami ugye neked se ingyen van mert azt fenn kell tartani.

oke ha nincs penze, hogy belepotoljon nagyritkan az uzemanyagba vagy meghiv egy uditore. ha nem josz be neki akkor nem hiv meg de legalabb lesz egy kedves gesztusa, mittudom hoz neked sutit, gyumolcsot… barmit csak meghalalja a szivesseged es tudassa veled, hogy ertekeli amit erte teszel.

ez nalam igy mukodik es mukodott mindig vagy esetleg cserebe en is szivesseget teszek a masiknak

25 l

2014. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó igen értem és igazad van.. bár ha benzinbe pótolna úgysem fogadnám el.. de azért ha köszönne vagy valami azt el tudnám viselni... az a baj hogy nagyon tetszik úgyhogy elhívom valahova és ha eljön akkor oké meglátjuk ha nem akkor legalább megtudom hogy csak kihasznál és akkor ennek véget vetünk ..
2014. márc. 18. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:

en voltam az utolso

nem azt mondtam, hogy elkene fogadnod penzt vagy valami

de maga a gesztus. en se varnam el de illene a reszerol legalabb felajanlani

persze ettol meg elhivhatod valahova es megprobalhatod

a koszones meg tenyleg mar a minimum lenne

sok sikert kivanok neked

2014. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen értelek és köszönöm a választ :))
2014. márc. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!