Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt gáz facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel többször is találkoztam már volt csók is, nem egyszer, csak még nem jelentettük ki,hogy együtt vagyunk.Pedig igazából egyértelmű de nincs kimondva és ma találkoztam vele, de ezt nem tudtam megfogalmazni,hogy hogy kérdezzem meg, azóta már kitaláltam, de csak 2 nap múlva találkozunk újra, várjak vele addig vagy ebben az esetben belefér,hogy facebookon beszélünk erről?

Nem azzal van a gond,hogy élőben nem merem, csak sajnos most elszúrtam, de szerintem ő is várja,hogy kimondjuk.

De ha facen gáz akkor várok addig amíg újra találkozunk, csak nem tudom eldönteni, ezért várom a válaszaitokat.


2014. márc. 15. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már a f***ba azt a k**va Fb-ot! Anélkül semmik vagytok. Ha nem lenne, már kihalt volna az emberiség.

Legyen tököd és élőben csináld.

2014. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érzelmekkel teli pillanat lenne. Ha face-ra szorítod ennek a megélését, akkor elvész a lényeg. Nem lesz úgy jó.

Várd ki, sokkal jobb lesz élőben :)

2014. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyughass, erről szólt a kérdés, nem kell idegeskedni, nem tökösség kérdése, mondtam ha gáz megvárom a következő találkozót.

Csak sajnos most nem tudtam normálisan megfogalmazni, ezért hagytam inkább (szerintem szerencsére).

2014. márc. 15. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
elég szomorú h megfordul az a fejedben h fbon intézd.
2014. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is az élőben-re szavazok, ezért is tettem fel a kérdést, mert úgy gondoltam facebookon nem a legjobb, és most ebben kaptam megerősítést.
2014. márc. 15. 17:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyobb bátorság kell a csók kezdeményezéséhez, hiszen az már tett, ezek meg "csak szavak", sokkal jobban féltem megcsókolni mint megkérdezni ezt.

Ez már jóval egyszerűbb, egyrészt mert tudom a választ is, másrészt meg mint mondtam ezek szavak.(fontos szavak)

2014. márc. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!