Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom és nagyon hiányzik, ha nincs velem (heti 3, 4-szer találkozunk). Az utóbbi időben már szinte kezd elegem lenni abból, hogy annyira hiányzik, hogy szinte fáj. Bármit is csinálok, bármivel, bárkikkel foglaljam le magam, egyszerűen nem tudok róla megfeledkezni és nem tudom teljesen jól érezni magam, vagy csak időlegesen, mert állandó hiányérzetem van. Tényleg gyönyörű dolog a szerelem, ugyanakkor rossz is ennyire kiszolgáltatva lenni valaki másnak. Állandóan azt várom, hogy keressen, én magam meg alig birom megállni, hogy ne írjak neki. Ha nem keres egy nap, akkor a sírás fog el...Ő jobban le tudja kötni magát, mint én, ha programja van, akkor nem keres, én nem így vagyok vele...Mit tehetnék, hiszen az érzéseimen nem tudok változtatni?
2014. márc. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez valóban nem kellemes..
2014. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
előtte is éltél vhogy, nem? Na, csak azt kell folytatni pár apró módosítással.
2014. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csodálatos, mert azt mutatja, hogy nagyon szereted őt. Idővel majd biztosan "lenyugodsz" kicsit, vagyis felfogod azt, hogy ő van neked, és akkor már nem fog ennyire nagyon hiányozni mindig. Ha tudod biztosan, hogy ő is nagyon szeret téged, akkor nincs semmi baj. :) Az egyik fél egyébként mindig jobban szerelmes egy kapcsolatban.
2014. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én visítva örülnék a heti 3-4 alkalomnak, mert én csak heti 1-szer, néha meg csak kéthetente tudok találkozni a barátommal.
2014. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék neki, ha fordítva lenne és ő lenne jobban oda értem...Tudom, hogy ő is nagyon szeret engem, de én jobban ragaszkodom hozzá és legszívesebben minden időm vele töltené, ő viszont nem így van ezzel. Már egy éve így van.
2014. márc. 16. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!