Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem végleg elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem végleg elvesztettem, és ez nagyon fáj. Nincs miért élnem. Mit tegyek? Vessek véget az életemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 15 éves, reménytelenül szerelmes kisvárosi fiú vagyok. Egy fiú, aki boldogtalan, és a szíve darabokban. Hát hol is kezdjem... Talán a végén. Kész vagyok véget vetni az életemnek, már csak kicsit több bátorságra lenne szükségem. Leírom, hogy jutottam el idáig. Volt egy osztálytársnőm, F.Sz. akivel az első osztály óta remek viszonyt ápoltam. Mindig is kiváló barátok voltunk, de ahogy ez lenni szokás, az egyik fél érzelmei megváltoztak. Ez esetben nekem... Már 4 éve reménytelenül ábrándozok iránta. Valószínűleg már egy ideje sejti, hogy máshogy szeretem, esett már róla szó, de Ő nem viszonozza az érzéseimet, bele is törődtem, nem nyomultam, fontosabb volt számomra, hogy a közelében lehessek. Egészen április végéig megvolt a meghitt, őszinte barátságunk, ám ez hirtelen megromlott. Én sem értem miért. Mégis mikor történt? Hát ugyanabba a középiskolába készültünk mindketten. Én már az ideiglenes rangsorok után tudtam, hogy felvételt nyertem, Ő viszont el volt keseredve. Az ő legjobb barátnője is oda készült, ám őt elutasították, már az ideiglenes rangsor alapján is lehetett tudni, hogy nincs esélye. Mikor kiderült, hogy engem felvettek, Ő és én együtt örültünk a sikeremnek. Picit szomorkás volt, de biztattam és támogattam. Ám az Ő LB-je közölte velem, hogy ne áltassam, mert Őt ugyan nem vették vele, és vele együtt fogja folytatni(egy sokkal alacsonyabb rendű iskolában). Na itt nálam betelt a pohár, nagyon megutáltam a lányt, bár eddig sem csíptem, nagyképű volt és túlságosan magabiztos, nem szerettem. Mindig próbált közénk állni, de eddig nem sikerült neki. Na de ez sok volt, pff... Aztán megjöttek az értesítő levelek... A lány elárulta nekem, hogy felvették, boldogan átöleltem, mentem hozzá, de már akkor észrevettem, hogy valami megváltozott. Rideg volt velem, és kedvtelen. A barátnőjét ette a méreg, végig bőgött, már szinte leköpött engem. Gyűlőlt, de nem foglalkoztam vele. Teltek a napok, nem kereste a társaságom, és határozottan azt sem engedte, hogy én keressem az övét. Aztán pár nappal a levél érkezése után kibukott belőle... Pff, megkaptam, NAGYKÉPŰ VAGYOK!!! Mégis miért? Én sem tudom biztosan. Természetesen örültem neki, hogy felvettek engem, és ezt ki is mutattam, de Ő velem örült, senki sem szólt, hogy túlzásba vinném, és nem is vittem. Persze, lehet ez a véleménye, na de ilyen hirtelen hogy változhatott meg valakinek ilyen drasztikusan a véleménye? kedves barátnőjétől és annak édesanyjától már korábban is megkaptam, hogy bunkó, nagyképű, kisstílű gonosz, stb gyerek vagyok, de tőle még csak hasonlót sem... Amikor ez a NAGYKÉPŰ szó kibukott belőle, tudjátok mi volt árulkodó? A barátnője mosolygott, már majdnem kacagott, felugrott, átölelte és bíztatta, hogy így tovább. Határozottan örült, hogy összevesztünk. De vele nem foglalkoztam, sokkal jobban bántott, ami köztünk történt. Összetörtem, fájt, elhagytam magam. Nem kerestem a társaságát(ő se az enyém), próbáltam megutálni, kitiltani a szívemből. Letiltottam facebookon, kitöröltem a számát, elégettem a tablóképét, mindent megpróbáltam, nem sikerült. Ugyanúgy szerettem mint azelőtt, csak boldogtalan voltam és vagyok. Nem sokkal azután jött egy osztálykirándulás. Ott valami oknál fogva beszélgetni kezdtünk, és megtörtént a "kibékülés"... Ez annyi volt, hogy megbeszéltük, hogy senki nem utál senkit... De ezután sem változott semmi, ugyanúgy elhidegültünk egymástól. Most, hogy vége lett az iskolának, megpróbáltam vele rendezni a viszonyom, gondolván, hogy a barátnője már nem állhat közénk. Ám még is sikerült. Ezt, amit leírtam nektek, elmondtam neki is, ám ismét összeveszés lett a vége. Védte a barátnőjét, hogy én őt hibáztatom, hogy gonosz vagyok, és hogy bántom őt. Erre fel én megkértem, akkor indokolja meg a lenagyképűzést, ám nem tette, a barátnőjével példálózott, hogy én hogy bántam vele... Hogy? Úgy ahogy ő vele... Na mindegy. Itt kiborultam, mióta az eszemet tudom először elbőgtem magam, akkora fájdalmat éreztem, mint még soha. Rosszul voltam. Azóta néha 1-1 szót váltunk, de semmi javulás. Ugyanolyan rideg, én meg ugyanolyan boldogtalan, elkeseredett, reménytelenül szerelmes vagyok. Mit tegyek? Talán a legjobb lenne, ha véget vetnék a szenvedésemnek? Biztos sokan kinevettek, és ezt tanácsoljátok majd. Meg is értem... Én is ezt látom helyesnek.
2012. júl. 10. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
vess véget nincs mért élni,csak hülyülök :D keress másat,nem dől össze még a vilák,fiatal avgy
2012. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
bevallom, lusta vagyok elolvasni. de a válaszomon nem változtatna: NE! semmiképp sem éri meg :)
2012. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2012. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ismerkedj másokkal, dolgozz/tanulj úgy, hogy ne legyen másra időd. például magadon gondolkodni.
2012. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Azt javaslom hogy jó alaposan rúgjál be.Úgy könnyebben túl leszel rajta.Majd jön más.De azért ne nyírd ki magad!
2012. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt MOST FEJEZD BE! 15 éves vagy. Most jön a középsuli, az igazi élet megízlelése. Helyes pasik meg csajok lesznek, ezt a nyáriszünetet kell csak túlélned. Hívd el a a barátaidat, tölts le eszméletlen mennyiségű filmet, csak ne romantikusat. Légy boldog, szard le azokat a nagyképű r*bancokat.

:)

2012. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mindenki életében vannak nagy csalódások, amikor annyira fáj, hogy reménytelennek és talán értelmetlennek érez mindent. De nem szabad feladni. Ez a lány butuska, manipulálható. Ha ki is békültök, mindig ott lesz az a lány, aki befolyásolja, vagy ha nem ő, akkor más. Élvezd a nyarat, csinálj olyat amit szeretsz, koncentrálj a sulira. Idővel minden jobb lesz és hidd el, találsz majd magadnak egy olyan lányt, akinek nem kell, hogy megmondják milyen vagy, mert magától is tudni fogja.

Az öngyilkosságot meg elfelejtheted, már maga a gondolat is szánalmas. Ráadásul a szeretteidnek mérhetetlen fájdalmat okoznál az értelmetlen haláloddal, a lánynak lelkiismeret-furdalást...

2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a lányt ellened hangolja a barátnője...Ki akarja magának sajátítani, rád féltékeny volt, azt akarja, hogy a lány csak vele barátkozzon, elég önző meg gyerekes. :S

Elhiszem hogy nagyon szereted, meg ki vagy akadva, de könyörgöm, amit kiírtál...hogy öngyilkos akarsz lenni.

Mindenkinek vannak nehézségei. Mérlegeljél már, a Jó Isten áldjon meg téged te gyerek...

Leírok pár okot, amikor teljesen érthető, hogy padlón van az ember, és már a legrosszabb is megfordul a fejében (de még ilyen esetekben sem vesztik el sokan a reményt, küzdenek, és megoldódik minden, újra talpra állnak):

-halálos betegség

-meggyilkolják, megkínozzák a szüleiket

-az anyja, nagyanyja is meghalt rákban, most az ő mellében is találtak csomót

-a kórházi ágyban fekve, kibírhatatlan fájdalmakkal

-a férfi egész életében egyedül neveli egy szem lányát, a lelkét kidolgozza, hogy meglegyen mindene, majd felnőtt korában megkeresi a lányt az anyja, tele beszéli a fejét, aminek hatására elhagyja az apját és többet meg sem nézi

-pszichiátriai betegség, alkoholproblémák, prositúció a családban, egész gyerekkorában ütötték-verték az illetőt

-már 3. gyerekét veszíti ez az asszony, eltemeti a saját gyerekét

Ha az embernek öngyilkos lesz a gyereke....

-természeti katasztrófák, ház, vagyon, minden oda veszik

-afrikába születni, ahol maximum olyan vizet ihatsz, amiben a hullák maradványai találhatóak meg


Na most ezek után nézd a saját problémádat...ugye te is elnevetted magadat?

Ilyen felfogással nem lehet neki állni az életnek, hogy ért egy szerelmi csalódás, és meg akarsz halni. És akit két gyerek mellett csalt meg a férje?

Változtass a gondolkodásodon, mert nyakon váglak! :)


20/l

2012. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne vess véget az életednek. Most jön a suli, új kezdetek, új barátok.


Hs nem javulna a helyzet, akkor csinálj valamit, ami lefoglalja a gondolataidat... Pl. most nagyon szépen fogalmaztál... Mért nem írsz kisebb történeteket? Azzal is tereled a figyelmedet.


Mindezek előtt, először próbálkozz te, hátha lesz valami, de ha nem látsz változást, akkor várd míg ő keres.

2012. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hogyha 30 év fölött még mindig tartod azt az állításod, hogy életed legnagyobb problémájával szembesültél, akkor meghívlak egy sörre :-D


Az a helyzet, hogy mindig az első szerelem után a legszarabb, mert még nem jöttél rá, hogy nincsen jelentősége.

Hány embert ismersz a 21. században, aki 15 éves korában jött össze azzal a lánnyal, akivel ezyütt halt meg 80 fölött egy boldog házasságban?


Én valami ilyesmin vagyok túl mint te, 16 és fél éves vagyok, és azóta másképp látom picit a világot, ha ezt így szabad mondanom.


Meg kell értetned saját magaddal, hogy józan paraszti észből milyen kapcsolatban látsz jövőt, milyenben nem, és azt kell felfogatnod magaddal.

Két lány pedig nem a világ. Egy meg kétszerannyira nem a világ.


Ez olyan, mintha lenne egymillió forintod, és elveszítenél egyet. Akkor sem... Mégcsak nem is szomorkodnál.


Én igyekszem picit betekinteni az érzelmek mögött a józan észbe is, de ennek ellenére hiszek abban, hogy van egy lány, akit nekek szánt az Isten, vagy a sors, akivel még találkoznom kell a távoli jövőben, és addigis minden ígéretes kapcsolatnak esélyt kell adni, "hátha ő az".


Nem ismerlek, nem tudom mennyire vagy értékes ember, és azt sem tudom, hogy hogyan ölnéd már meg magad őszintén, de azt azért tudjad, amit én most mondtam.

Jöhetnék még ilyen idézetekkel, hogy "minden hegy előtt egy völgy van" stb.

de inkább még azt mondom el, hogy ezy csaj egyedül nem teszi ki mindenfajta életöröm egészét. Evilágon van egy csomóminden más, amiért nem halnék meg: rajongok filmekért és elektronikai berendezésekért, tennék a környezetért, lesznek külföldi nyaralások még életemben, meg én személy szerint kíváncsi vagyok, hogy mi lesz még a jövőben :-D


Az első rész most talán jobban jön, csak most eléggé belelovalltam magam :-D


Na, minden jót ;-)

2012. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!