Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Benne lennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Benne lennétek? Akkor így lőttek a társasági életemnek!

Figyelt kérdés
Szóval lány vagyok és van egy srác,akivel összejönnénk,de ő másik városban tanul,csak hétvégére tud hazajönni. Tegnap találkoztunk és felmerült az őtlet,hogy mi lenne,ha csak "hétvégén járnánk". Azt mondta,hogy "a te hétvégéd az enyém,az én hétvégém meg a tiéd". Nagyon jól érezzük magunkat együtt,egy hullámhosszon vagyunk,még csak csók volt. Nekem még sosem volt távkapcsolatom,nem tudom milyen lenne. Mondjuk hét közben engem is nagyon lefoglal majd a tanulás,edzés,különórák.
2012. aug. 31. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj az egész hétvégét együtt töltenetek, de ha úgy van, akkor eljárhattok együtt bulizni, vagy bemutathatod a barátaidnak. Próbáld ki, és ha úgy érzed, hogy kicsit muszáj lenne a barátaiddal lenned, mondd meg neki nyugodtan =)
2012. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Többet nem, köszi!
2012. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért. Ha ilyen kapcsolatba bonyolódsz, valahol kompromisszumot kell hozni.
2012. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, szegény társasági életed! :)
2012. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ebből esküvő, család lett. Persze, életkorfüggő. Ha fiatal vagy még, és a társasági életed félted miatta, akkor érdemes meggondolni. Ha elég idős vagy már, akkor tudni fogod, hogy a párod megtalálása fontosabb, mint a buli a haverokkal szombat este.
2012. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom utolsó, a buliban a haverokkal szombat este megtalálhatod azt a párod, aki nem 56757657 km-re lakik...
2012. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!