Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tulajdonságokkal is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal is a külsőm lehet az oka hogy nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok ,2 csaj haverom volt azok is internetről egyikkel se sikerült össze jönöm rajtuk kivűl nem ismerek csajokat vidéki vagyok ,bulizni nem járok ,csajokkal nem szoktam beszélgetni soha nem is ismerek egyett se ,osztályba se voltak csajok,

ha jól néznék ki se lett volna csajom igy



2014. márc. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én is így állok haver!
2014. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha akarnád lenne.
2014. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk elsőnek próbálj egy kicsit választékosabban fogalmazni, attól okosabbnak fogsz tűnni :)
2014. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van. Ha egy férfi választékos és el tudja magát adni, az már félsiker. A nagyobb probléma egyébként a hozzáállásoddal van. Én sosem tartottam magamat egy jóképű pasinak, még is pillanatok alatt fel tudok szedni bárkit.
2014. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez kellemetlen, nem gondolod hogy akkor el kéne kezdeni olyan helyekre járni ahol vannak lányok? :D
2014. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
melyik megye?
2014. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pest
2014. márc. 15. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es, végre valaki, aki nem csak nyivákol, hanem bebizonyítja, hogy nem a külső a minden.
2014. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!