Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatom hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

miből lehet tudni? és olyankor mit érez az ember?

milyen érzés az igazi szerelem???


2009. dec. 15. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az leírhatatlan
2009. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érzed! ezt nem tudod megkérdezni..
2009. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Ő az, de Neki nem én vagyok. :))))

Sz*r dolog!

2009. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha ő az igazi, minden olyan magától értetődő. Minden megy a maga útján, és nem félsz elkötelezni magadat mellette. Talán így tudnám jellemezni.
2009. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:02-es már tényleg érezte, jól mondja.
2009. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Hali!Én azt mondanám, ne akard azt hajszolni hogy ki az igazi!Ha jól elvagytok és minden oké,akkor élvezzetek ki minden jó percet egymással.Majd ha megettétek a kenyeretek javát, visszanézve eldönthetitek hogy Ő az igazi volt-e.De előre semmiképpen.Hiába is esküszik meg valaki arra hogy megtalálta az igazit, hisz nem tudhatja nem-e pár év múlva szakítás lesz.Aki azt állítja hogy neki a párja az igazi, a párjának viszont nem ő, az kamillázik, mert az igazi kapcsolat kölcsönösen egyforma a két fél közt.Szóval az vakvágány...
2009. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ő az igazi? Olvasd el a használati utasítást, és ha nem az van ráírja, hogy made in China, akkor tuti, hogy nem hamisítvány.
2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szerelem: fele titok, fele meglepetés. Majd kiderül hogy ő az, vagy nem ő az. :)
2009. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!