Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrier vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha a párod ragaszkodik hozzád, hűséges, szeret vagy a karrieredet választod, amin nagyobb pozíciód lesz, de a párod nem tud utánad menni?

2014. márc. 16. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerlek!
2014. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem fog karácsonykor összeülni veled egy jó vacsorára és ölelgetni téged öreg napjaidban.
2014. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat.
2014. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, függ a kapcsolat és a karrrier múltjától, jelenétől és jövőjétől is. Csak konkrét esetben lehet dönteni, sokszor ott is nagyon nehéz. Javaslom, hogy törekedj kompromisszumra.
2014. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van.


függ, hogy most hogyan éltek, s hogyan élhetnétek. Jó e amit csinál szereti e amit csinál, vagy szenved és kílódik a mindennapokat illetően.


Képesek lennétek e valaha ebből a pénzből előrébb jutni...


sok a kérdés még...

2014. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy gondolom, hogy először alapozd meg az életedet, mert később bánni fogod, hogy elmulasztottál egy nagy lehetőséget, és ez később még sok konfliktust is szülhet köztetek. Ha tényleg szeret, és nem csak önzőségből akar visszatartani, akkor megérti :) néha nem árt hideg fejjel, logikusan gondolkodni ;)

18/L

2014. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Mindkettőt meglehet oldani. A karrier is megoldható a párkapcsolat mellett léteznek távkapcsolatok ha szeretitek egymást kibírjátok ezt és egy idő után biztosan együtt lehettek életetek végéig. Persze függ attól is hogy mennyire tartós az a párkapcsolat, meg ugye a karrier, hogy mivel jár, mennyi időre, és mennyire bírnád, mert könnyen lehet hogy ha a karriert választod ugrik a párkapcsolat és ha a karriered sem válik úgy be ahogyan azt elképzelted mert ez is nagyon sokat számít akkor azt is elbukhatod.

Itt hatalmas mérlegelést kell tenned hogy eldöntsd mit is akarsz valójában!


Én ismerek valakit aki párkapcsolatban volt, nagy jövő állt előttük, boldogok voltak, a csávó a karriert választotta és maradtak távkapcsolatban ez is csak néhány hónapig működött a nagy szerelemből megcsalás, és hatalmas gondok lettek. Aminek a vége az lett hogy mindketten boldogtalanok és kilátástalan az életük mindkét félnek!

És ott is ugyanezt kellett eldöntenie az illetőek és bebukott.

Nem akarok ezzel senkit sem megijeszteni de ez is könnye megeshet ám.


Én másfél éve szintén ilyen döntés előtt voltam, én nehezen tudok ismerkedni első nagy szerelem volt kilátásban de mellette egy nagyon jó munkalehetőség is Ausztriában, komoly döntést kellett hoznom végül a párkapcsolatot választottam.

Most jó minden megvagyunk még mi ketten, imádjuk egymást, találtam egy jó munkahelyet megélünk, tudunk félretenni mert jó környéken lakunk ehhez ez is kellett persze.

Én egy picit sem bántam meg a döntésem, én nekem is mint minden embernek szüksége van egy társra akivel együtt lehetnek.

2014. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kettő legtöbbször nem zárja ki egymást.

Ha mégis, akkor gondolkodás nélkül a kapcsolatot választanám. Mint ahogy már meg is tettem, és egyáltalán nem bántam meg. Lehet, hogy most dúskálnék a pénzben, de az a pénz nem érne annyit, mint ő.

2014. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Karrier, mindenképpen! A szerelem bármikor utolérhet..
2014. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem mehet akármikor utána. Mi van ha senkit nem fog úgy szeretni, mint akit dobott a munka miatt?
2014. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!