Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és van egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy 15 éves barátom aki cigizik, néha iszik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mások szerint szakítanom kellene vele de nem fogok mert szeretem. Én ilyennek szeretem. Mások miért nem látják ezt? Mellesleg tudja hogy én nem cigizek és nem is fogok, és nem is mondja soha hogy cigizzek, stb.
2014. márc. 16. 15:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
24%
szentem nincs vele semmi baj a belso a fontos nem a szokasokbol kene elitelni en is bagozok es nem vetem meg az alkoholt se de attol meg nem vok szornyeteg es ne befojasoljon mas velemenye
2014. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!