Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nők felelnek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők felelnek meg a sztriptíztánc műfajában leggyakrabban? Barnák? Szőkék? Feketék? Vörösek? Milyen alakjuk van általában? Milyen magasak általában?

Figyelt kérdés

A google keresőben beírtam, hogy szex mentes táncos munka! És többek között legálisnak van hirdetve. A nők heti 1000 eurót fixen meg kapnak, szállás ingyenes Görögország tenger partján. Munka jellege:-színpadi sztriptíz tánc

-table dance (asztal tánc)

-privát lap dance (ölbe tánc)-italkonzumáció


Én nagyon szeretetre méltóan viselkednék, mondjuk egy nagyok szép alakú lapockáig érő Barna hajú nővel, aki vetkőzik (meztelenre). Én már valamelyik kérdezésemhez odaírtam, mi minden bőrművességgel kapcsolatos mester vizsgákat szeretnék még elvégezni! Nos egyszer szeretnék egy olyan mestervizsgát tenni, amivel a barna nő gidámnak fellépő jelmezt kreálnék ami egyedi lenne, és a barna gida barátnőm elképzelése alapján készülne el.



#Barna (hajú) #sztriptíztáncos gidanő!
2014. márc. 16. 17:28
 1/1 anonim válasza:
En platinaszokeket tudok elkepzelni de tok mindegy a hajszin. Vekony nagy csocsu es kb 160-170 cm
2014. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!