Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretne? Van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne? Van esély rá, hogy újra együtt legyünk? :-!

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom 9 hónapig tartott, a családom imádta a barátom és az ő családja is imádott engem. Rengeteget voltunk együtt vagy én voltam nála napokig vagy ő nálunk. Nem volt köztünk soha semilyen komoly vita, tök jól elvoltunk. Mindössze egy dolog volt amin veszekedtünk vagyis én veszekedtem vele : annyit kértem ha nincs nálunk ne csak este beszéljünk. Ezt nem úgy értem hogy 5 percenként helyzet jelentést adjon de szerintem ( és ezt még most is így gondolom ) ha délelőtt meg mondjuk délután írt volna egy 2 soros mzenetet hogy mitcsinál vagy épp mi van vele, az nem volt olyan nagy kérés. Elég hülyén hangzik de tényleg ezen vitáztunk, folyton megígérte hogy így lesz de mindig csak párnapig tartott. Aztán megbeszéltük, hogy akkor megyek hozzá , de egyszerüen 5 órán keresztül nem tudtam elérni hiába hívtam írtam smst , facen üzit. Megnézte de nem reagált és mikor végre este reagált ennyi volt a magyarázat : „bocsi fuvaroztam”. Na de attól nem lehet felvenni a telót?? Itt már tényleg kivoltam és szakítottam. Igaz utána többet sírtam, mint ettem de ezt ő nem tudta, keresett párszor de elutasítottam. Ez történt fél évvel ezelőtt. Most kb. 1 hónapja elkeztünk beszélgetni általános dolgokról: család, ki mit csinál, hol van. Azóta volt már 3 lánnyal de csak szex volt. Nekem azóta nem volt barátom, egyszerűen nem érdekelnek. Mióta újra beszélünk írogatja hogy : bébi, meg hogy aludna, fürdene velem. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele de kezdenek bennem feltörni az emlékek, odegesít ha nem válaszol , talán még mindig szeretem?? És ő miért ilyen, békülne?

Am ő 20/F én 17/L


2014. márc. 16. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé hisztis teremtés vagy.
2014. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet..:/
2014. márc. 16. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

De ugye nem mondod komolyan, hogy lenyelnéd azt is, hogy 3 másik lányt megfarkalt közben?


Szerintem keress mást, biztos nem volt ok nélkül a féltékenységed. Keress olyat, akitől pont annyi megbecsülést kapsz, amennyi neked szükséges.

2014. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akkor volt a 3 lánnyal amikor együtt voltunk. Hanem amikor szakítottunk és nem voltunk beszélö viszonyba. Csak azért irtam ezt is bele mert furán éreztem magam amikor mondta. Mintha féltékeny lennék arra a másik 3 csajra. Vagy hogy ennyire nem érdekelte a szakítás?!,
2014. márc. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!