Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy végre elkezdje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre elkezdjen mozogni?

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó. Az elmúlt időszakban nem csinál semmit, csak játszik a számítógépen és hát felszedett jópár kilót. Már 3 éve együtt vagyunk, persze én szeretem ettől függetlenül, csak mégis zavar hogy már kezd kövér lenni... Közben úgy kb 1 éve ő elhatározta hogy testépíteni akar, de hát nem edz semmit, nem tesz semmit érte csak a gép előtt ül egész nap és nézi ezeket a testépítős meg diétás videókat, de attól ugyan úgy eszi a zsíros kajákat. Meg vett nem tudom hány tízezerért fehérjeport, azt is tömi magába, de nem edz semmit mellé. Most is írja itt nekem hogy "keresni kéne valami jó játékot, de nem találok", én meg erre mondtam hogy ne játékot keressen hanem mozogjon, edzen. Erre meg megsértődött, hogy mit dirigálok neki...


Mit tehetnék, hogy felhagyjon ezzel az életmóddal?


2014. márc. 17. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne csak mondd neki, hogy mit kéne tennie, hanem menjetek el együtt mozogni. Közös programnak is jó, és jobb valakivel elkezdeni, mint egyedül.
2014. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha magától nem cselekszik, nem sokat tudsz tenni.

Esetleg megpróbálhatod rávenni közös sportolásra, pl. kondizni együtt, vagy futás, most úgy is jön a jó idő.

Mondjuk nálunk itthon hasonló a helyzet, én megyek, de a páromat még így sem tudtam rávenni. :/

Azért neked sok sikert, csak arra vigyázz, hogy hogyan vezeted rá, mert az ellenkezőjét érheted el! Ilyenkor jöhet az, hogy te nem szeretsz így, te nem fogadsz el, stb...

2014. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy már próbáltam :( De neki most nincs kedve, most fáradt, most mást szeretne csinálni, szóval mindig leráz. Mondtam neki hogy legalább a kutyát vinné el sétálni napi 1 órára, vagy ha ott vagyok akkor együtt, de még erre sem hajlandó. Azt a r_hadt számítógép fontosabb...
2014. márc. 17. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
:( Akkor a ti kapcsolatotokban nem is ez a mozgás (lesz) a legnagyobb probléma . . .
2014. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz. Én a helyedben kidobnám a francba ezt a tohonya lusta idiótát aztán talán észhez térne. Akinek fontosabb a wow vagy cod a barátnőjénél akkor az meg is érdemli a magányosságot.
2014. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első kettő jó tanácsot adott. Sajnos ha magától csak szájkaratézik akkor esetleg a közös edzőprogram tudja elmozdítani a holtpontról. Elkezdeni a legnehezebb pláne egyedül. Ha ez se megy akkor nem sokat tehetsz. Az igény fellépett a részéről csak az akarat hibádzik.

Csak az Isten szerelmére azt a fehérjeport mozgás nélkül ne zabálja, mert úgy sokkal többet árt, mint használ!

2014. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi sem használ, akkor mondd meg neki, hogy így már nem kell neked, nem így szerettél bele annó. Vagy változtat, vagy lapát.
2014. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!