Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak az gond, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak az gond, ha talpraesett és leleményes a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Pl. ha kell neki új laptop/telefon/fényképező és amit kinézz nagyon drága, akkor addig machinál míg meg nem szerzi, pl. vaterán olcsóbban, vagy csereberél.


Soha nem kér titeket, hogy vegyetek neki cuccokat, mert amit kell azt kimahinálja, hogy korlátaihoz mérten hogy lehet az övé.

Ha valamire nem telik akkor minidig talált rá módot, hogy hasonló vagy ugyanaz de olcsóbban meglegyen.


Ez titeket zavarna?


2014. márc. 17. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nem zavarna maximum ha ettől zseninek érezné magát vagy stb
2014. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?
2014. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a-a
2014. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A machinál szó indokolatlan túlhasználata engem jobban irritálna.
2014. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alap. Más csajjal szóba se állnék.
2014. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az mindig pozitívum, ha valaki feltalálja magát, nemtől függetlenül.
2014. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az zavarna, ha "machinál". Az én gépem se volt olcsó, a telefonom kifejezetten drága volt, de én dolgoztam, nem "machináltam". :D
2014. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!