Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Domináns típusú férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns típusú férfiakról mit gondoltok? Lányoktól kérdezem.26/F

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé antipatikus az ilyen első perctől kezdve. Nem vagyok makacs, de azért van egy határ a dominanciában is ...
2014. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha domináns és nem agresszív, az jó.
2014. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Panna_ ***** válasza:
44%
én alapjába véve nem szeretek dominálni a szexben, de szerintem ez alap a lányoknál, hogy a férfi legyen az adó főleg, ő csábítson, ő irányítson, ő legyen felül.
2014. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyen domináns a nálánál nagyobb kanonokkal, ne velem.


25\L

2014. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Természetesen szexuális téren gondoltam.. Azt gondoltam ez egyértelmű, de úgy tűnik tévedtem.
2014. márc. 17. 13:16
 6/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

3-as, szerencsére annyira nem alap ez a lányoknál, nem szeretem az olyan nőket akik nem raknak hozzá semmit és csak nekem kell dolgoznom, plusz a klasszikus én vagyok felül pozícióért sem vagyok oda.

26F

2014. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor a szexualitásban jelentesd meg legközelebb, ne a párkapcsolatokban.

egyébként én is így értettem a válaszom (2.), de nem árt, ha más téren is vannak ötletei. de ha diktálni akar, az nem jó.

2014. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek én is aktívan irányítani,ugyanakkor a másik fél se legyen passzív.Összességében ne legyen domináns,inkább ugyanolyan aktív résztvevője az együttlétnek,mint én. 27/N
2014. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kolusszus22-vel én hülyét kapok azoktól a lányoktól, akik állandóan azt várják, hogy én irányítsak én kezdeményezzek mindenben és én legyek felül mindig. Néha jó alárendeltnek lenni, és én azt vettem észre, hogy az enyhén domináns nők kedvesebbek, türelmesebbek és szenvedélyesebbek!
2014. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem engedem őket az ágyamba, ennyi.
2014. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!