Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Van egy srác az életemben akit megismertem,de úgy,hogy jelenleg párkapcsolatban élek. A kapcsolatom a párommal már akkor sem volt valami jónak mondható,amikor ez a srác jött az életembe. Most pedig már csak azt érzem,hogy nem bírom a másik srác nélkül. Állandóan rá gondolok,és annyira hiányzik,hogy mostmár arra a szintre jutottam,hogy csak rám tör a sírás,és azt érzem nem bírom nélküle elviselni tovább. Ő tudja,hogy mit érzek iránta,és ő is hasonlóan érez irántam. Lelkileg teljesen tönkre vagyok,annyira legyengültem,felemésztett ez a dolog. Elég hosszú ideje megy ez már köztünk(2 év). Azt érzem,ha nem történik valami,hogy együtt lehessünk végre,belerokkanok. Ezért tegnap felhoztam neki,hogy beszélek a párommal,mert ezt én így nem bírom és legyünk végre együtt. És úgy vettem észre mikor ezt felhozom neki,hogy szakítani akarok a mostani párommal,valamiért megijed. Talán mert ismeri a páromat,és a két család egymást,egy helyen is laknak. Együtt élek a párommal,de ez a kapcsolat már olyan semmilyen,mindig egyedül vagyok. Eltávolodtunk egymástól. A másik sráccal eltervezzük,hogy ekkor és ekkor leszünk együtt. De aztán a dolog mindig csak húzódik. Ő 23éves/F, Én 25/N, A párom 28/F
2014. márc. 17. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A pároddal minden képen vége szerintem, hiszen nem működik a kapcsolatotok. A másik srác meg lehet fél a párodtól, ami nehezíti hogy közel laknak egymáshoz. DE ha szereted, és ő is téged akkor próbáljátok meg.
2014. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mostani pároddal mindenképpen szakíts, az új sráccal meg majd elválik, hogy mi lesz.
2014. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisvirág2223 válasza:
Én nem maradnék ebben a rossz kapcsolatban. Lépj ki, de ne úgy hogy egyből egy másikba rohansz. Ha a mostani párod azt látná hogy te egyedül elvagy, és csak azért mentetek szét mert nem passszoltatok egymáshoz, akkor nem gondolnám hogy bármilyen akcióba fogna ha egyszer a jövőben összejönnél ezzel a másik fiúval. ha meg már úgy jössz össze azzal a fiúval hgoy egyedülálló vagy, akkor mondjuk úgy tiszta a lelkiismereted meg a fiúnak is mert nem ő miatta ment szét egy kapcsolat. Szerintem csak akkor kezdj ezzel a fiúval találkozni, ha az előzőt lezártad.
2014. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakítani fogok a mostani párommal,ez nem kérdés. Mert én is érzem,hogy vége ennek a kapcsolatnak,semmi nem működik. Csak azt nem értem,hogy miért fél ennyire a másik srác?! Egyszer azt érzem rajta,hogy magabiztos,határozott,foggal,körömmel akar engem. Aztán egy pár nap múlva már nem érzem ezt rajta. Én nem akarom mindig nyüstölni azzal,hogy felhozom neki,hogy mikor leszünk már együtt.De ha én nem hozom szóba,ő nem nagyon erőlteti meg magát. És azt mondta nekem,hogy amikor úgy érzem,hogy szeretnék szakítani a párommal,azt előbb vele közöljem,és együtt beszéljük meg. Hát megfogadtam,elmondtam neki,hogy úgy érzem most itt van az ideje,hogy szakítsak,de vmilyen okkal mindig lebeszél.
2014. márc. 17. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem se attól tedd függővé, hogy mit mond a 23-as. de ha szakítasz, ő is látni fogja, hogy komolyak a szándékaid.
2014. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már az eleve iszonyatos szemétség,hogy a jelenlegi kapcsolatod mellett egy másik srácot is beengedtél az életedbe -amig nem zártad le az előzőt. Még előtte szakítani kellett volna a pároddal - bocs,hogy ezt írom,de nagyon elítéllek miatta , két embernek is hazudtál éveken keresztül . A szerető pedig azért nem bízik benned (mert nem bízik) ,mert jóval előre látja,hogy ha egyszer a vele való kapcsolatod is megromlik,akkor csont nélkül félre fogsz menni a háta mögött.


Ahogy én látom a dolgokat két pasit fogsz elveszíteni egy nagyon rövid idő alatt

2014. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!