Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogy gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy gondoljátok ezt? Akar tőlem valamit ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,lány,akibe korábban szerelmes voltam,de neki barátja volt,így megszűnt a kapcsolatunk.De a mi kapcsolatunk barátként mérve is nagyon jó volt.1 évvel később most újból barátja lettem,és most lehet szakítani akar a barátjával.Nemrég találkoztunk,és kérdezte hogy voltam e más lánnyal azóta.Mondtam nem.Kérdezte hogy érzek e iránta valamit.Ezen meglepődtem,mert már beszéltük,hogy barát vagyok és kész.Én azt habogtam,hogy barátság van,meg nem érzek semmi olyat.Ezek után később mondta,hogy jól időzítettem,hogy felkeressem őt a kapcsolat újraalkotásához.Mondta,hogy ha szakítanak,akkor sokat akar velem lenni.Azért mondtam azt hogy nem érzek semmit,mert ha kijelentem hogy szeretem,és másnap kibékülnek a barátjával,akkor megint az lenne hogy elküldene,mert nem barátkozni akarok,hanem többet.És én ezt a barátságot amit nehezen visszahoztam,nem akarom eldobni az elején.Túl értékes nekem ő.Csajok ti hogy látjátok?Mit kellett volna mondanom?Egyébként ha arról van szó,én benne lennék egy kapcsolatban vele.
2014. márc. 17. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
te nem barátkozni akarsz hanem dugni xD
2014. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem egy éjszakára kell nekem ez a lány!
2014. márc. 17. 13:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem ő talán életem szerelme,és nem tudom hogy ő mit érez.
2014. márc. 17. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem igen, akar tőled valamit. Ha kell neked a csaj, légy vele őszinte, mondd meg, hogy neked ő nőként kell, nem csak barátként. Végigasszisztálnád az elcseszett kapcsolatait, hogy utána a válladon sírja ki magát más fiú miatt? na ugye, hogy nem.

Szóból ért a nő is.

Mondd el neki, hogy milyen értékesnek tartod.

2014. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Muszáj megvárnom,hogy mi lesz,szakítanak vagy sem.Mert ha a kibékülésük előtt mondom el megint,hogy szeretem,akkor nem hiszem hogy a másik fiút küldené el.Úgy kezdtük el ezt a kapcsolatot megint hogy én csak barátként gondolhatok rá.DE akkor még jóban voltak a barátjával.Most megváltoztak a viszonyok.Ráadásul mondta,hogy szereti ezt a fiút,és ő nem akarna kilépni belőle.Szóval ha a szakítás előtti szünetben vallok neki,azzal csak összezavarnám.Szerintem.
2014. márc. 17. 13:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy elmondtam neki,hogy ő nekem nagyon fontos,mint egy családtag.Hogy olyan kapocs van köztünk ami örök.Én azt hiszem megtaláltam benne azt akit mindig is kerestem.Minden hibájával nekem ő a tökéletes nő.
2014. márc. 17. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen "vén" fejjel (39) a következőt csinálnám: mindig a lány mellett lennék, lelki támaszt nyújtanék neki. Ha szakított a barátjával, akkor még több lelki támaszt nyújtanék, sokat beszélgetnék vele, segítenék túllépni a lánynak a szakításon. Ha már kész lenne egy új kapcsolatra, akkor is nagyon-nagyon sokat lennék vele, sokat beszélgetnénk... És egy gyenge pillanatában megcsókolnám... A többi rajta múlik...
2014. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy motoszkál a fejében, hogy mi lenne, ha Veled megpróbálná. Egy ilyen mondatot nem felejt el az ember lánya, hogy "számomra Te vagy a tökéletes nő".
2014. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is volt ilyen "csak barát" kapcsolatom. Öt évig jártunk moziba, de ő nem adta jelét, hogy nem csak barátként tekint rám. Illetve nem tudtam értelmezni a jeleit. Egyszer majd rám mászott, aztán nem akart emlékezni semmire (nem volt ittas). Nem beszéltük meg a dolgokat. Az eredmény: egy idő után összejött valaki mással, feleségül vette és már van két gyönyörű lányuk. Én meg egyik elcseszett kapcsolatból a másikba vándoroltam. Túl értékesnek találtam a pasit, hogy én "elrontsam". Azóta már van komoly párom, de erre a pasira mindig emlékezni fogok.
2014. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok,hogy kibékülnek,és minden kezdődik előről.Bárcsak szakítanának... Csak akkor van esélyem.Érzem,hogy ő szeret engem,és én is őt,csak a helyzet még nem adja magát,hogy bátran kimondhassuk,míg együtt vannak.
2014. márc. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!